PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Tília sú situované v atraktívnom prostredí na rozhraní mesta Vysoké Tatry (časť Dolný Smokovec) a obce Nová Lesná, s očarujúcim výhľadom na panorámu tatranských štítov. Ich atraktivitu zvýrazňujú dva blízke hotely, v ktorých je možné využiť ich reštaurácie, či wellness. Len 700m od apartmánov môžte využiť 400-metrovú zjazdovku s dvoma vlekmi za symbolickú cenu! Pre tých najnáročnejších je komplex zjazdoviek Lomnické sedlo - Tatranská Lomnica, vzdialený len 7km!
Vybavení a služby
Doprajte si nerušený oddych a súkromie v štýlovom apartmáne s prekrásnym výhľadom na scenériu Vysokých Tatier. Spočiňte v príjemnom a útulnom prostredí nášho apartmánu, ktorý vám umožní v nezabudnuteľnej atmosfére preklenúť vaše vysnívané dovolenkové dni. Vybavenie apartmanu: manželská posteľ, rozkladacia pohovka, kuchynská linka a jedálenský kút, predsieň s odkladacím priestorom, kúpeľňa s WC. Milí hostia, ponúkame vám možnosť doobjednania si polpenzie (raňajok formou bufetových stolov a 3-chodovej večere), prípadne len večere (3-chodovej s výberom z 3 menu) v neďalekom hoteli Eufória (cca 60m).

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vysokohorská turistika 2km, horská a cykloturistika, horolezectvo, skialpinizmus - Lomnické sedlo, lanovka Lomnický štít 5km, zubačka Hrebienok - St.Smokovec 2km, lyžovanie SKI areál Slavkovský štít, Hrebienok, Skalnaté Pleso, Tatr.Lomnica 2-5km, AQUACITY Poprad - termálny svet vodných atrakcií 5km, Termálne kúpalisko Vrbov 6km, Belianska jaskyňa 10km, rázovitá obec Ždiar + lyž.areál 20km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz