TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión Ľudmila poskytuje celoročné ubytovanie. Penzión sa nachádza v centre Terchovej s dobrou príjazdovou cestou. Z penziónu je pekný výhľad na krásne pohoria Malej Fatry - Sokolie, Pupov a skalnatý masív Malý Rozsutec.
Vybavení a služby
V penzióne Ľudmila je 5 izieb s ubytovacou kapacitou 16 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 2x 3-posteľová, 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádza veľká kompletne vybavená kuchyňa (mikrovlnka, 2x varná kanvica, 2x plyn, sporák, chladnička s mraziakom, kuchynský servis...) pre všetkých ubytovaných. Okrem toho sa v objekte nachádza spoločenská miestnosť s jedálňou a farebným televízorom (satelit). V areáli sa nachádza záhradný nábytok s grilom, detské ihrisko. Parkovanie v areáli na kľúč. V celom penzióne je k dispozícii WIFI pripojenie do internetu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolie Terchovej ponúka návštevníkom veľa historických miest ako hrad Strečno (20 km), Starý hrad (22 km), Oravský hrad (39 km), Kaštieľ Krasňany (13 km), zámok Bojnice (90 km), Vlkolínec - skanzen Unesco (54 km), Budatínsky zámok - drotárske múzeum (25 km). Nenechajte si preto ujsť príležitosť navštíviť malebný Malofatranský kraj a spoznať ho v celej jeho kráse. Ale Terchová ponúka aj kultúrne vyžitie. Terchová je známa po svete svojim folklórom. Každoročne sa v Terchovej konajú folklórny festival Jánošíkove dni, folkový festival Terchovský budzogáň. Takisto aj rôzne iné akcie, ako napríklad Preteky psích záprahov, Offroad preteky, Majstrovstvá gazdovských koní a v kosení kosou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz