Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Družstevná, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 555 234
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)41-569 5397
Web adresa:
www.penzion-ludmila.szm.sk
www.slovenske.cz/penzion-ludmila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 517 m.

počasí Vrátna počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni

V penzióne Ľudmila je 6 izieb s ubytovacou kapacitou 20 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 3x 3-posteľová, 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádzajú dve kompletne vybavená kuchyňe (mikrovlnka, 2x varná kanvica,...) pre všetkých ubytovaných.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Ľudmila poskytuje celoročné ubytovanie. Penzión sa nachádza v centre Terchovej s dobrou príjazdovou cestou. Z penziónu je pekný výhľad na krásne pohoria Malej Fatry - Sokolie, Pupov a skalnatý masív Malý Rozsutec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne Ľudmila je 5 izieb s ubytovacou kapacitou 16 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 2x 3-posteľová, 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádza veľká kompletne vybavená kuchyňa (mikrovlnka, 2x varná kanvica, 2x plyn, sporák, chladnička s mraziakom, kuchynský servis...) pre všetkých ubytovaných. Okrem toho sa v objekte... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie Terchovej ponúka návštevníkom veľa historických miest ako hrad Strečno (20 km), Starý hrad (22 km), Oravský hrad (39 km), Kaštieľ Krasňany (13 km), zámok Bojnice (90 km), Vlkolínec - skanzen Unesco (54 km), Budatínsky zámok - drotárske múzeum (25 km). Nenechajte si preto ujsť príležitosť navštíviť malebný Malofatranský kraj a spoznať ho v celej jeho kráse.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Brežný Vladimír
Informace poskytnul: Viktória Brežná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz