PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzion Ľudmila
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Družstevná, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
0903555234
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-ludmila.szm.sk www.slovenske.cz/penzion-ludmila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 517 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

V penzióne Ľudmila je 6 izieb s ubytovacou kapacitou 20 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 3x 3-posteľová, 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádzajú dve kompletne vybavená kuchyňe (mikrovlnka, 2x varná kanvica,...) pre všetkých ubytovaných.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión Ľudmila poskytuje celoročné ubytovanie. Penzión sa nachádza v centre Terchovej s dobrou príjazdovou cestou. Z penziónu je pekný výhľad na krásne pohoria Malej Fatry - Sokolie, Pupov a skalnatý masív Malý Rozsutec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne Ľudmila je 5 izieb s ubytovacou kapacitou 16 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 2x 3-posteľová, 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádza veľká kompletne vybavená kuchyňa (mikrovlnka, 2x varná kanvica, 2x plyn, sporák, chladnička s mraziakom, kuchynský servis...) pre všetkých ubytovaných. Okrem toho sa v objekte... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolie Terchovej ponúka návštevníkom veľa historických miest ako hrad Strečno (20 km), Starý hrad (22 km), Oravský hrad (39 km), Kaštieľ Krasňany (13 km), zámok Bojnice (90 km), Vlkolínec - skanzen Unesco (54 km), Budatínsky zámok - drotárske múzeum (25 km). Nenechajte si preto ujsť príležitosť navštíviť malebný Malofatranský kraj a spoznať ho v celej jeho kráse.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Brežný Vladimír
Informace poskytnul: Viktória Brežná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz