Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Penziony Terchová

Penziony Terchová

Ubytování Terchová - výběr kategorie ubytování:
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Penziony (5)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Terchová se řadí mezi horské obce a najdeme ji mezi Národním parkem Malá Fatra a CHKO Kysuce. V Terchové najdeme mnoho dochovaných staveb se šindelovou střechou a krásnými vyřezávanými štíty, které vypovídají mnoho o tehdejší kultuře na tomto území.
Více o místě Terchová Terchová - Zajímavosti v okolí
Penzion Peťka a Janka
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Terchová
Penzion sa nachádza v srdci Malej Fatry, v malebnej dedine Terchová, známej svojím rázovitým folklorom a prekrásnou Další » prírodou. Je vhodný pre rodinnú rekreaciu a pre ludí milujúcich ticho a rodinnú atmosféru. Pokoje z vlastným soc.zariadením, spol.miestnosť s krbom, v lete hala na stolný tenis. WiFi
Penzion a Drevenica Pri Hati Terchová
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Terchová
Penzión a drevenica v obci Terchová, Vám poskytuje ubytovanie s výhľadom na hory v blízkosti turistických chodníkov Další » v oblasti Malá Fatra, a lyžiarskom stredisku Vrátna. Možnosti turistika, cykloturistika, paragliding, lyžovanie, snowboarding.
14 lůžek
14 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
12,50 EUR bez stravování
15 EUR bez stravování
15 EUR bez stravování
Penzion Ľudmila
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Terchová
V penzióne Ľudmila je 6 izieb s ubytovacou kapacitou 20 osôb. Izby sa delia na 2x 4-posteľová, 3x 3-posteľová, Další » 1x 2-posteľová. Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V objekte sa nachádzajú dve kompletne vybavená kuchyňe (mikrovlnka, 2x varná kanvica,...) pre všetkých ubytovaných.
Orientační cena lůžko/noc:
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
12 EUR bez stravování
Penzión U Jánošíka
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Terchová
Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v útulnom a modernom penzióne v obci Terchová. Náš penzión je vhodný pre rodiny Další » s deťmi, či partie priateľov. Kapacita je 20 osôb. Izby su hlavne 3-posteľové. Parkovanie je možné vo dvore. Vo veľkej záhrade penziónu sa nachádza altánok s krbom.
Orientační cena lůžko/noc:
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Penzion Ján
Kategorie ubytování: Penzion
Novo postavený penzión v obci Belá, ktorá je srdcom národného parku Malá Fatra. Penzión Ján sa nachádza v malebnom Další » prostredí na úpätí Malej Fatry. Ponúkame ubytovanie v 2,3,4 posteľových izbách. V každej z izieb sa nachádza sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).
14 lůžek
14 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
7,50 EUR bez stravování
7,50 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Terchové. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Penziony v okolí místa Terchová:
Belá (6km) Kraľovany (14km) Oravská Lesná (14km)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X