Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz
PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chalupa Oľga
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Chalupa Oľga sa nachádza 3km od obce Terchová v časti Biely Potok. Ubytovanie je situované 500m od známych Jánošíkových Další » dier, ktorými sa dá vstúpiť do krásnej scenérie Malej Fatry.
Orientační cena lůžko/noc:
9 EUR bez stravování
9 EUR bez stravování
10 EUR bez stravování
Vrátna - Chleb hlásí 0 cm sněhu
Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery
Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Terchová
Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery sa nachádzajú v obci Terchová, v najatraktívnejšej časti Biely Potok, priamo Další » na turistických chodníkoch do Jánošíkových dier. Hosťom ponúkame ubytovanie v troch ubytovacích jednotkách - Apartmány Jánošíkove diery (Apartmán a Apartmán Superior) aj v Chalúpke
15 lůžek
ne
15 lůžek
ne
Vrátna - Poludňový Grúň hlásí 0 cm sněhu
Drevenica Pod Pupovom
Drevenica Pod Pupovom
Kategorie ubytování:Chata/Chalupa
Lokalita: Terchová
Ubytovanie v útulnej drevenici v tichej lokalite pod osadou Huličiarovia v obci Terchová, obklopené krásnou prírodou Další ». Je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Celková kapacita drevenice je 10 osôb.
10 lůžek
na dotaz
10 lůžek
na dotaz
Orientační cena lůžko/noc:
11 EUR bez stravování
11 EUR bez stravování
11 EUR bez stravování
Vrátna - Paseky hlásí 0 cm sněhu
Databáze ubytování v Bielym Potoku obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace ubytování probíhají bez prostředníka a bez provize!
Servery České hory, Slovenské hory, Chorvátske.sk, Alpské.sk a Italské.cz zastupujú viac ako 17 000 ubytovacích zariadení.
Ročne nás navštívi okolo 10 miliónov užívateľov. Pridajte sa k nám!Pridať ubytovacie zariadenie
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X