PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Drevenica Pod Pupovom

Drevenica Pod Pupovom

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Pod Oblazom 834, 01306 Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/drevenicapupov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Ubytovanie v útulnej drevenici v tichej lokalite pod osadou Huličiarovia v obci Terchová, obklopené krásnou prírodou. Je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Celková kapacita drevenice je 10 osôb.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Drevenica sa nachádza v tichej lokalite pod osadou Huličiarovia (Biely Potok) v obci Terchová, obklopená krásnou prírodou. Priamo od drevenice je výnimočný výhľad na najkrajšie vrchy Malej Fatry - Veľký aj Malý Rozsutec. Prístupová cesta vedie až k drevenici, kde je možnosť parkovania asi pre 4 autá.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulnej drevenici. Je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Celková kapacita drevenice je 10 osôb. Drevenica Pod Pupovom má na prízemí kuchyňu, spoločenskú miestnosť s krbom (farebná TV a digitálny satelit), WC a sprchovací kút a lyžiareň. Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 izby, WC a sprchovací kút. Jedna izba je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické trasy po Malej Fatre, Jánošíkové diery, Veľký a Malý Rozsutec, Relaxačno-informačné centrum Terchovec - bazén, sauny, virivky, Masáže Mandala, Múzeum v Terchovej, Pivovar Vŕšky Terchová, Jánošíková koliba, reštaurácie

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bernard Holúbek
Informace poskytnul: Jana Holúbková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz