PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Drevenica Pod Pupovom

Drevenica Pod Pupovom

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Pod Oblazom 834, 01306 Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41 5695 908, +421 (0)904 551 324
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.drevenicapupov.sk/ www.slovenske.cz/drevenicapupov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Ubytovanie v útulnej drevenici v tichej lokalite pod osadou Huličiarovia v obci Terchová, obklopené krásnou prírodou. Je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Celková kapacita drevenice je 10 osôb.

Celkové vybavení objektu
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Drevenica sa nachádza v tichej lokalite pod osadou Huličiarovia (Biely Potok) v obci Terchová, obklopená krásnou prírodou. Priamo od drevenice je výnimočný výhľad na najkrajšie vrchy Malej Fatry - Veľký aj Malý Rozsutec. Prístupová cesta vedie až k drevenici, kde je možnosť parkovania asi pre 4 autá.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulnej drevenici. Je vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo partiu priateľov. Celková kapacita drevenice je 10 osôb. Drevenica Pod Pupovom má na prízemí kuchyňu, spoločenskú miestnosť s krbom (farebná TV a digitálny satelit), WC a sprchovací kút a lyžiareň. Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 izby, WC a sprchovací kút. Jedna izba je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické trasy po Malej Fatre, Jánošíkové diery, Veľký a Malý Rozsutec, Relaxačno-informačné centrum Terchovec - bazén, sauny, virivky, Masáže Mandala, Múzeum v Terchovej, Pivovar Vŕšky Terchová, Jánošíková koliba, reštaurácie

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bernard Holúbek
Informace poskytnul: Jana Holúbková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz