PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Biely Potok
Adresa: 
Terchová, Biely Potok čd. 677
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-569 5952, mobil: +421 (0)915 869 535
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaolga.sk www.slovenske.cz/chalupa-olga
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 570 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Chalupa Oľga sa nachádza 3km od obce Terchová v časti Biely Potok. Ubytovanie je situované 500m od známych Jánošíkových dier, ktorými sa dá vstúpiť do krásnej scenérie Malej Fatry.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Oľga sa nachádza v bískosti Jánošíkových dier 3km od Terchovej, cca 28km od Žiliny smer Dolný Kubín. Najbližšia autobusová zastávka 100m, vlaková cca 20km - Varín. Pri chalupe sa nachádza parkovisko, celoročne dostupne.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V obiekte sú dve časti - A, B. • V časti A sú 3 dvojky a jedná štvorka + spoločenská miestnosť, každá izba má svoje soc.zariadenie + kuchynky. Kapacita 10 miest. • V časti B sú 3 izby - 2 trojky + jedná štvorka, každá izba má svoje soc.zariadenie + kuchynky + spoločenská miestnosť. Kapacita 10 miest. • Vonku Vám môžeme ponúknuť krytú terasu s možnosťou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Terchová je známa krásnymi horami a bohatým folklorom. V obci si môžete pozrieť Jánošíkove múzeum a ručne vyrezávaný betlehem z lipového dreva. V lete je k dispozícii požičovňa byciklov, kolobežieka a štvorkoliek. Môžte sa vybrať na hrad strečno (21km). Budatínsky zámok (28km), Oravský podzámok (35km), Vychylovka (31km). V zime môžete využiť Ski centrum Vrátna (5km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oľga Mažgútová
Informace poskytnul: Oľga Mažgútová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz