TOPlist
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Biely Potok
Adresa: 
Terchová, Biely Potok čd. 677
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)41-569 5952, mobil: +421 (0)903 274 349
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaolga.sk
www.slovenske.cz/chalupa-olga
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  570 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni


Poloha a dosažitelnost

Chalupa Oľga sa nachádza v bískosti Jánošíkových dier 3km od Terchovej, cca 28km od Žiliny smer Dolný Kubín. Najbližšia autobusová zastávka 100m, vlaková cca 20km - Varín. Pri chalupe sa nachádza parkovisko, celoročne dostupne.

Vybavení a služby

V obiekte sa nachádzajú 4 izby so sociálnym zariadením (WC+sprcha), kapacita 10 lôžok + 2 prístelky. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom, pri ktorom zažijete príjemné romantické večery (TV, SAT, káblovka). Vonku Vám môžeme ponúknuť krytú tersu s možnosťou grilovania alebo posedenie pri krbe. K dispozícii su tiež šípky,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Terchová je známa krásnymi horami a bohatým folklorom. V obci si môžete pozrieť Jánošíkove múzeum a ručne vyrezávaný betlehem z lipového dreva. V lete je k dispozícii požičovňa byciklov, kolobežieka a štvorkoliek. Môžte sa vybrať na hrad strečno (21km). Budatínsky zámok (28km), Oravský podzámok (35km), Vychylovka (31km). V zime môžete využiť Ski centrum Vrátna (5km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miroslav Mažgút
Informace poskytnul: Miroslav Mažgút
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz