PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Biely Potok
Adresa: 
Terchová, Biely Potok čd. 677
Web adresa:
www.slovenske.cz/chalupa-olga
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 570 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Chalupa Oľga sa nachádza 3km od obce Terchová v časti Biely Potok. Ubytovanie je situované 500m od známych Jánošíkových dier, ktorými sa dá vstúpiť do krásnej scenérie Malej Fatry.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Oľga sa nachádza v bískosti Jánošíkových dier 3km od Terchovej, cca 28km od Žiliny smer Dolný Kubín. Najbližšia autobusová zastávka 100m, vlaková cca 20km - Varín. Pri chalupe sa nachádza parkovisko, celoročne dostupne.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V obiekte sú dve časti - A, B. • V časti A sú 3 dvojky a jedná štvorka + spoločenská miestnosť, každá izba má svoje soc.zariadenie + kuchynky. Kapacita 10 miest. • V časti B sú 3 izby - 2 trojky + jedná štvorka, každá izba má svoje soc.zariadenie + kuchynky + spoločenská miestnosť. Kapacita 10 miest. • Vonku Vám môžeme ponúknuť krytú terasu s možnosťou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Terchová je známa krásnymi horami a bohatým folklorom. V obci si môžete pozrieť Jánošíkove múzeum a ručne vyrezávaný betlehem z lipového dreva. V lete je k dispozícii požičovňa byciklov, kolobežieka a štvorkoliek. Môžte sa vybrať na hrad strečno (21km). Budatínsky zámok (28km), Oravský podzámok (35km), Vychylovka (31km). V zime môžete využiť Ski centrum Vrátna (5km),... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oľga Mažgútová
Informace poskytnul: Oľga Mažgútová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz