PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Biely Potok » Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery

Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Terchová -Biely potok 1532
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 324 428
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.janosikovediery.sk www.slovenske.cz/janosikovediery
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna - Paseky

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Po domluvě

Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery sa nachádzajú v obci Terchová, v najatraktívnejšej časti Biely Potok, priamo na turistických chodníkoch do Jánošíkových dier. Hosťom ponúkame ubytovanie v troch ubytovacích jednotkách - Apartmány Jánošíkove diery (Apartmán a Apartmán Superior) aj v Chalúpke


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

"Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery" sa nachádza v obci Terchová, časť Biely potok a je ľahko dostupná z cesty II.triedy. Nedaľeko sa nachádza autobusová zastávka pre priame spojenie so Žilinou. Umiestnenie apartmánov a Chalúpky je pri sútoku Bieleho a Dierového potoka, ktorý vychádza zo známych Jánošíkových dier. Tým je určená aj poloha apartmánov ako východzí... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány a Chalúpka Jánošíkove diery sa nachádzajú v obci Terchová, v najatraktívnejšej časti Biely Potok, priamo na turistických chodníkoch do Jánošíkových dier. Hosťom ponúkame ubytovanie v troch ubytovacích jednotkách - Apartmány Jánošíkove diery (Apartmán a Apartmán Superior) aj v Chalúpke Jánošíkove diery. Celková kapacita ubytovania je pre 15 hostí. -... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistické trasy priamo pri Apartmánoch • kabínková lanovka na Chleb • stravovanie v blízkych štýlových reštauráciách • lyžiarske stredisko Vrátna cca 5km • lyžovanie pre začiatočníkov vleky cca 1km • lanový park cca 1km • po túrach a lyžovačke možnosť využiť welnes v blízkych zariadeniach

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ZOVI sro
Informace poskytnul: správca
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz