PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzion a Drevenica Pri Hati Terchová

Penzion a Drevenica Pri Hati Terchová

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Jánošíkova 328, 01306 Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/penzionprihati
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 530 m.

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Je možný

Penzión a drevenica v obci Terchová, Vám poskytuje ubytovanie s výhľadom na hory v blízkosti turistických chodníkov v oblasti Malá Fatra, a lyžiarskom stredisku Vrátna. Možnosti turistika, cykloturistika, paragliding, lyžovanie, snowboarding.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión a drevenica sa nachádzajú na Jánošíkovej ulici v tichej uličke, 60m od cesty, ktorá vedie starou Terchovou. Podrobnú mapku nájdete na našej web-stránke www.penzionprihati.sk Dostupnosť celoročná. Zastávka autobusu 300m, vlak 25km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzióne a drevenici je spolu 7 izieb 2,3,4 posteľových s celkovou kapacitou 22 lôžok. Každá izba má svoje sociálne zariadenie WC, sprcha alebo vaňa, umývadlo, rádio, televízor, wifi pripojenie na internet. V drevenici sa nachádza spoločenská miestnosť (pojme celú kapacitu), s krbom, 2 televízormi (kábl.televízia), a kompletne zariadenou kuchyňou, chladnička s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete ako aj v zime je množstvo možností na spríjemnenie Vašej rodinnej dovolenky v horách aj priamo v Terchovej. 300 m od penziónu relaxačné centrum TERCHOVEC. Cez leto horská turistika, cykloturistika s vyznačenými trasami, kone, tenis, splavovanie Oravy, rybolov, lov zvery, paragliding, kúpaliská, termálne kúpele, návšteva hradov a zámkov v blízkom okolí, jaskyne.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michálek Ján
Informace poskytnul: Michálek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz