PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzión U Jánošíka

Penzión U Jánošíka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Družstevná 1481, 01306 Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 682 548, +421 (0)905 834 537
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ujanosika.sk www.slovenske.cz/ujanosika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v útulnom a modernom penzióne v obci Terchová. Náš penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, či partie priateľov. Kapacita je 20 osôb. Izby su hlavne 3-posteľové. Parkovanie je možné vo dvore. Vo veľkej záhrade penziónu sa nachádza altánok s krbom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Samostatný objekt je v centre Terchovej v tichej ulici. Autobusová zastávka Terchová - Ústredie - 500m. Vlak Žilina - 25km. Autom smer Žilina - Terchová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Väčšina izieb v penzióne je 3-posteľových, nájdu sa však aj 2- alebo 4-posteľové. Izby sú zariadené moderným nábytkom. V každej izbe je káblová TV. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu (umývadlo, WC, sprcha). Na každom poschodí penziónu je kompletne zariadená kuchyňa - chladnička, sporák, riad, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica...). Naši hostia majú k dispozícii... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión U Jánošíka je umiestnený v malebnej rázovitej dedinke Terchová. Terchová sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra. Najkrajšou časťou Malej Fatry je Vrátna dolina, ktorá patrí k najkrajším dolinám na Slovensku. Vďaka tomu je v okolí nášho penziónu veľa možností turistiky, cykloturistiky v lete a lyžovačky a zimných športov v zime. V Terchovej sa nikdy... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Gustav Janosik
Informace poskytnul: Ján Laurenčík - web admin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz