PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzión U Jánošíka

Penzión U Jánošíka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Družstevná 1481, 01306 Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/ujanosika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Vrátna - Paseky hlásí 0 cm sněhu

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v útulnom a modernom penzióne v obci Terchová. Náš penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, či partie priateľov. Kapacita je 20 osôb. Izby su hlavne 3-posteľové. Parkovanie je možné vo dvore. Vo veľkej záhrade penziónu sa nachádza altánok s krbom.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Samostatný objekt je v centre Terchovej v tichej ulici. Autobusová zastávka Terchová - Ústredie - 500m. Vlak Žilina - 25km. Autom smer Žilina - Terchová.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Väčšina izieb v penzióne je 3-posteľových, nájdu sa však aj 2- alebo 4-posteľové. Izby sú zariadené moderným nábytkom. V každej izbe je káblová TV. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu (umývadlo, WC, sprcha). Na každom poschodí penziónu je kompletne zariadená kuchyňa - chladnička, sporák, riad, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica...). Naši hostia majú k dispozícii... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzión U Jánošíka je umiestnený v malebnej rázovitej dedinke Terchová. Terchová sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra. Najkrajšou časťou Malej Fatry je Vrátna dolina, ktorá patrí k najkrajším dolinám na Slovensku. Vďaka tomu je v okolí nášho penziónu veľa možností turistiky, cykloturistiky v lete a lyžovačky a zimných športov v zime. V Terchovej sa nikdy... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Gustav Janosik
Informace poskytnul: Ján Laurenčík - web admin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz