PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzion Peťka a Janka

Penzion Peťka a Janka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
ul. Pod Oblazom 1139, Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/repan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 540 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna - Paseky

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion sa nachádza v srdci Malej Fatry, v malebnej dedine Terchová, známej svojím rázovitým folklorom a prekrásnou prírodou. Je vhodný pre rodinnú rekreaciu a pre ludí milujúcich ticho a rodinnú atmosféru. Pokoje z vlastným soc.zariadením, spol.miestnosť s krbom, v lete hala na stolný tenis. WiFi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pemzion sa nachádza 25km od Žiliny severovýchodným smerom. Leží 10 minút pešo z centra Terchovej alebo 2 minúty autom Je dostupný autom v lete aj v zime. Parkovanie je zabezpečené vo dvore objektu. Od 1.7. je k dispozícii apartmán v podkroví z dvoma spálňami, kuchyňou, jedálňou a sprchou z WC. Podlažie ma 100m štvorcovych, apartman ma 50m štvorcovych, nie su to žiadne kamrliky ako niektore ubytovania

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion je vybavený kuchynou s chladničkou, mikrovlnkou, plyn. šporakom a posedením pre 8 osôb. Na dvore sa nachádza prístrešok z krbom a miestom na varenie gulášu. Samozrejmosťou je televízia. Každá izba má vlastné soc.zariadenie (sprcha, wc). K disp. WiFi pripojenie. Je možnosť prenajať si cele podlažie pre 9 hostí za cenu 70 € za noc. K dispozicii je aj apartman z... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion sa nachádza na okraji jednej z najkrajších dolín Slovenska Vrátnej doliny vhodnej svojimi podmienkami na zimnú aj letnú rekreaciu. Pre deti je pripravená malá minizoo. Možnosť jazdy na koni,k dispozicii je ranč z jazdeckým arealom a skusenými inštruktormi.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Repáň
Informace poskytnul: Repáň
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz