PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Penzion Peťka a Janka

Penzion Peťka a Janka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Terchová
Adresa: 
ul. Pod Oblazom 1139, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)940 856 383, +421 (0)948 962 607
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/repan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 540 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna - Paseky

počasí Chata na Grúni

Vrátna - Paseky hlásí 35 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion sa nachádza v srdci Malej Fatry, v malebnej dedine Terchová, známej svojím rázovitým folklorom a prekrásnou prírodou. Je vhodný pre rodinnú rekreaciu a pre ludí milujúcich ticho a rodinnú atmosféru. Pokoje z vlastným soc.zariadením, spol.miestnosť s krbom, v lete hala na stolný tenis. WiFi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pemzion sa nachádza 25km od Žiliny severovýchodným smerom. Leží 10 minút pešo z centra Terchovej alebo 2 minúty autom Je dostupný autom v lete aj v zime. Parkovanie je zabezpečené vo dvore objektu. Od 1.7. je k dispozícii apartmán v podkroví z dvoma spálňami, kuchyňou, jedálňou a sprchou z WC. Podlažie ma 100m štvorcovych, apartman ma 50m štvorcovych, nie su to žiadne kamrliky ako niektore ubytovania

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion je vybavený kuchynou s chladničkou, mikrovlnkou, plyn. šporakom a posedením pre 8 osôb. Na dvore sa nachádza prístrešok z krbom a miestom na varenie gulášu. Samozrejmosťou je televízia. Každá izba má vlastné soc.zariadenie (sprcha, wc). K disp. WiFi pripojenie. Je možnosť prenajať si cele podlažie pre 9 hostí za cenu 70 € za noc. K dispozicii je aj apartman z... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion sa nachádza na okraji jednej z najkrajších dolín Slovenska Vrátnej doliny vhodnej svojimi podmienkami na zimnú aj letnú rekreaciu. Pre deti je pripravená malá minizoo. Možnosť jazdy na koni,k dispozicii je ranč z jazdeckým arealom a skusenými inštruktormi.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Repáň
Informace poskytnul: Repáň
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz