PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzión Rosnička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión sa nachádza v obci Kraľovany, v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.
Vybavení a služby
Komplexné služby ubytovania, stravovania, wellness a outdoor a indoor aktivít. Relaxujte v našom vlastnom wellness s teplým bazénom 32°C, fínskou saunou alebo vo fitness s rôznymy body shaping prístrojmi a k dispozícii od 7:00-24:00h iba pre Vás! Alebo potrebujete niečo viac? Tak ešte je tu masážne centrum a Beauty studio Rosnicka, kde aplikujeme kryolipolýzu, kavitáciu, rádiofrekvenciu, lymfodrenáž, všetko pod jednou strechou. Ponúkame ubytovanie v izbách so sprchou a wc, biliard, wellness s teplým bazénom a fínskou saunou, fitness, internetové pripojenie v celom areáli - wifi free. V záhrade ponúkame kúpacie bio jazierko, grilovacie a opekacie posedenie, lezeckú stenu, ping-pong, lehátka na opaľovanie, detské ihrisko.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V športovom areáli je tenisové antukové ihrisko, fotbalové multihrisko s umelým povrchom a futbalový štadión, vzdialený 300m. Zorganizujeme pre Vás a Vaše kolektívy outdoorové aktivity, teambuildingové akcie ako je splavovanie-rafting, vysokohorské túry, výlety, kurzy paraglidingu alebo Vás necháme oddychovať a užívať si náš wellness areál a nechať sa masírovať vodnými tryskami priamo v bazéne, alebo užiť si odbornú masáž a procedúru v Beauty studio Rosnička.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz