PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Kraľovany » Penzión Rosnička

Penzión Rosnička

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kraľovany
Adresa: 
Penzión Rosnička, Peter Rusnák, 027 51 Kraľovany 75
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)43 5898149, mobil: +421 (0)903 805431, +421 (0)903 805 430
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-rosnicka.sk www.slovenske.cz/penzion-rosnicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 61 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Komplexné služby ubytovania, stravovania, wellness a outdoor a indoor aktivít v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión sa nachádza v obci Kraľovany, v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komplexné služby ubytovania, stravovania, wellness a outdoor a indoor aktivít. Relaxujte v našom vlastnom wellness s teplým bazénom 32°C, fínskou saunou alebo vo fitness s rôznymy body shaping prístrojmi a k dispozícii od 7:00-24:00h iba pre Vás! Alebo potrebujete niečo viac? Tak ešte je tu masážne centrum a Beauty studio Rosnicka, kde aplikujeme kryolipolýzu,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V športovom areáli je tenisové antukové ihrisko, fotbalové multihrisko s umelým povrchom a futbalový štadión, vzdialený 300m. Zorganizujeme pre Vás a Vaše kolektívy outdoorové aktivity, teambuildingové akcie ako je splavovanie-rafting, vysokohorské túry, výlety, kurzy paraglidingu alebo Vás necháme oddychovať a užívať si náš wellness areál a nechať sa masírovať... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ZUTAFINA s.r.o.
Informace poskytnul: Imrich Horinek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz