Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš privát môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovskej doliny v obci Pavčina Lehota. V lete je vyhľadávaným cieľom milovníkov turistiky, v zime obľúbeným miestom lyžiarov. Vo vzdialenosti 5km je vybudované stredisko Jasna s množstvom lyžiarskych trás a vlekov s umelým zasnežovaním a tiež s možnosťou nočného lyžovania. Obdivovatelia speleologických krás určite využijú možnosť navštíviť Demänovské jaskyne. Najnavštevovanejšia jaskyňa na Slovensku Demänovská jaskyňa Slobody je vzdialená 3km, krásna Demänovská ľadová jaskyňa dokonca len 1km. Odporúčame tiež návštevu termálnych kúpeľov Bešeňová alebo krytého termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne. Blízkosť vodnej priehrady Liptovská Mara umožňuje rôzne druhy vodných športov. Novootvorený najväčší aquapark na Slovensku s termálnou vodou Tatralandia určite poteší každého návštevníka a predovšetkým rodiny s deťmi. Milovníci kultúrnych a historických pamiatok ocenia návštevu dreveného artikulárneho kostolka v Sv. Kíži, skanzen liptovskej dediny v Pribyline a pamiatku UNESCO Vlkolínec. Priamo v obci si návštevníci majú možnosť vychutnať jazdu na koči a v Zime na saniach. V tesnej blízkosti nášho penziónu sa nachádza niekoľko reštauračných zariadení.
Vybavení a služby
Dva apartmány v podkroví, každý pre 4 osoby. Jeden je 1x4 a druhý 2+2. Oba vybavené kuchynkou,TV digi SAT,WIFI,WC a kúpelňou so sprchovacím kútom. Parkovanie v objekte.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Tenis, jazda na koni a na koči, cykloturistika a požičovňa bicyklov, lyžovanie a ski servis, jaskyne, turistika po horách, termálne kúpaliská, aqvapark TATRALANDIA, skanzeny drevenej dediny, drevené kostoly.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz