PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Demänovská dolina, Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 89
Web adresa:
www.slovenske.cz/nico
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Po domluvě

Naše ubytovanie sa skladá z dvoch arpartmánovo riešených častí. Jedna časť 1x 4 lôžka a druhá časť 2x 2 lôžka. Každá časť má osobitný vchod, plne vybavenú kuchynku, kúpelňu so sprchovacím kútom, WC, obývací kút a spálňu s možnosťou prístelky. Parkovanie v areáli objektu na uzavretom parkovisku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš privát môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovskej doliny v obci Pavčina Lehota. V lete je vyhľadávaným cieľom milovníkov turistiky, v zime obľúbeným miestom lyžiarov. Vo vzdialenosti 5km je vybudované stredisko Jasna s množstvom lyžiarskych trás a vlekov s umelým zasnežovaním a tiež s možnosťou nočného lyžovania. Obdivovatelia... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva apartmány v podkroví, každý pre 4 osoby. Jeden je 1x4 a druhý 2+2. Oba vybavené kuchynkou,TV digi SAT,WIFI,WC a kúpelňou so sprchovacím kútom. Parkovanie v objekte.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tenis, jazda na koni a na koči, cykloturistika a požičovňa bicyklov, lyžovanie a ski servis, jaskyne, turistika po horách, termálne kúpaliská, aqvapark TATRALANDIA, skanzeny drevenej dediny, drevené kostoly.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nikoli Peter
Informace poskytnul: Nikoli Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz