Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Demänovská dolina, Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 89
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 295 632
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.liptov.sk/privat-nico
www.slovenske.cz/nico
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Po domluvě

počasí Jasná - Luková počasí Jasná - Luková

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Naše ubytovanie sa skladá z dvoch arpartmánovo riešených častí. Jedna časť 1x 4 lôžka a druhá časť 2x 2 lôžka. Každá časť má osobitný vchod, plne vybavenú kuchynku, kúpelňu so sprchovacím kútom, WC, obývací kút a spálňu s možnosťou prístelky. Parkovanie v areáli objektu na uzavretom parkovisku.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Náš privát môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovskej doliny v obci Pavčina Lehota. V lete je vyhľadávaným cieľom milovníkov turistiky, v zime obľúbeným miestom lyžiarov. Vo vzdialenosti 5km je vybudované stredisko Jasna s množstvom lyžiarskych trás a vlekov s umelým zasnežovaním a tiež s možnosťou nočného lyžovania. Obdivovatelia... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva apartmány v podkroví, každý pre 4 osoby. Jeden je 1x4 a druhý 2+2. Oba vybavené kuchynkou,TV digi SAT,WIFI,WC a kúpelňou so sprchovacím kútom. Parkovanie v objekte.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tenis, jazda na koni a na koči, cykloturistika a požičovňa bicyklov, lyžovanie a ski servis, jaskyne, turistika po horách, termálne kúpaliská, aqvapark TATRALANDIA, skanzeny drevenej dediny, drevené kostoly.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nikoli Peter
Informace poskytnul: Nikoli Peter
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz