Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privat pri rieke sa nachádza na okraji obce, na tichom mieste pri rieke Demanovka, len 4 km od akvaparku Tatralandia a 3km od vstupu do Demänovskej doliny-Jasná. Miesto je po celý rok ľahko prístupné. Parkovanie je vo dvore, prístup autom je celoročný. Hosťom ponúkame zľavu 10% z jedál objednaných v blízkej reštaurácii.
Vybavení a služby
Hosťom ponúkame apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami, pričom v jednej z izieb je aj prístelka, DVD prehrávač a v obidvoch izbách je TV so SAT. Kuchynka je plne vybavená (sporák, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar...) a v kúpeľni je WC a sprchový kút. V lete si môžu hostia posedieť pri grile alebo ohnisku pri rieke a deti iste privítajú detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a trampolínou s priemerom 3 metre. V zime sa lyže dajú uschovať dnu. WiFi pripojenie je zdarma.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V lete prichádzajú hostia najmä kvôli turistike a kúpaniu v aquaparku Tatralandia (4km) a termálnom kúpalisku Bešeňová (16km). V zime je populárne najmä lyžovanie v najznámejšom lyžiarskom stredisku Jasná (8km). Liptov a okolie má aj veľa historických pamiatok, ako napríklad skanzeny v Pribyline a Vlkolínci a drevený kostol v Liptovskom Kríži.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz