PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Demänová » Privat pri rieke
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Demänová 248, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44-5549 279, +421 (0)915 540459, +421 (0)908 660 365
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/zakovicova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Privat pri rieke sa nachádza na okraji obce Demänová, na tichom mieste v blízkosti rieky Demänovka. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí uprednostňujú súkromie, keďže skupinky hostí nikdy nemiešame a hostia majú zároveň k dispozícii samostatný vchod.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat pri rieke sa nachádza na okraji obce, na tichom mieste pri rieke Demanovka, len 4 km od akvaparku Tatralandia a 3km od vstupu do Demänovskej doliny-Jasná. Miesto je po celý rok ľahko prístupné. Parkovanie je vo dvore, prístup autom je celoročný. Hosťom ponúkame zľavu 10% z jedál objednaných v blízkej reštaurácii.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom ponúkame apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami, pričom v jednej z izieb je aj prístelka, DVD prehrávač a v obidvoch izbách je TV so SAT. Kuchynka je plne vybavená (sporák, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar...) a v kúpeľni je WC a sprchový kút. V lete si môžu hostia posedieť pri grile alebo ohnisku pri rieke a deti iste privítajú detské ihrisko s hojdačkami a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete prichádzajú hostia najmä kvôli turistike a kúpaniu v aquaparku Tatralandia (4km) a termálnom kúpalisku Bešeňová (16km). V zime je populárne najmä lyžovanie v najznámejšom lyžiarskom stredisku Jasná (8km). Liptov a okolie má aj veľa historických pamiatok, ako napríklad skanzeny v Pribyline a Vlkolínci a drevený kostol v Liptovskom Kríži.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdenka Zakovicova
Informace poskytnul: Zdenka Zakovicova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz