PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Demänová » Privat pri rieke
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Demänová 248, 031 01 Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/zakovicova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Privat pri rieke sa nachádza na okraji obce Demänová, na tichom mieste v blízkosti rieky Demänovka. Je vhodný najmä pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí uprednostňujú súkromie, keďže skupinky hostí nikdy nemiešame a hostia majú zároveň k dispozícii samostatný vchod.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat pri rieke sa nachádza na okraji obce, na tichom mieste pri rieke Demanovka, len 4 km od akvaparku Tatralandia a 3km od vstupu do Demänovskej doliny-Jasná. Miesto je po celý rok ľahko prístupné. Parkovanie je vo dvore, prístup autom je celoročný. Hosťom ponúkame zľavu 10% z jedál objednaných v blízkej reštaurácii.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom ponúkame apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami, pričom v jednej z izieb je aj prístelka, DVD prehrávač a v obidvoch izbách je TV so SAT. Kuchynka je plne vybavená (sporák, mikrovlnná rúra, hriankovač, kávovar...) a v kúpeľni je WC a sprchový kút. V lete si môžu hostia posedieť pri grile alebo ohnisku pri rieke a deti iste privítajú detské ihrisko s hojdačkami a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete prichádzajú hostia najmä kvôli turistike a kúpaniu v aquaparku Tatralandia (4km) a termálnom kúpalisku Bešeňová (16km). V zime je populárne najmä lyžovanie v najznámejšom lyžiarskom stredisku Jasná (8km). Liptov a okolie má aj veľa historických pamiatok, ako napríklad skanzeny v Pribyline a Vlkolínci a drevený kostol v Liptovskom Kríži.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdenka Zakovicova
Informace poskytnul: Zdenka Zakovicova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz