PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ranč u Trapera - Penzión

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzión (celodrevená zrubová stavba) sa nachádza medzi Popradom a Spišskou Novou Vsou za obcou Hrabušice, asi 700m od autocampingu Podlesok (na tichom romantickom mieste pod lesom) - teda asi 700m od začiatku jednotlivých turistických trás (Prielom hornádu, Suchá Belá...).
Vybavení a služby
Na každej izbe vlastné soc. zariadenie, TV/SAT, WIFI, ľadnička. K dispozícii plne vybavená kuchynka s jedálňou, možnosť chystania stravy, prípadne je možné objednať si raňajky v penzióne (V prípade dohody aj večere). 50m od penziónu sa nachádza hotel, kde je možné celodenné stravovanie.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poprad - Aquacity - Termálne kúpalisko - 15km, Vrbov - termálne kúpalisko - 17km, Spišská nová ves - kúpalisko, Rokliny Slovens. Raja-Suchá belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol... Jazda na koni - hodinové (prípadne viac hodinové) vychádzky na koni. Zimné športy - zjazdovky - Sp.Nová Ves - 15km. Levoča - Levoč.závade, Levočs.dolina - 20km. Vysoké Tatry - rôzne zjazdovky - 25-30km. Telgárt 25-30km. Možnosť behu na bežkách - neobmedzene. Jazda na saniach. Návšteva histor. miest,- Levoča, Kežmarok, Markušovce. Spišský Hrad, Spišský Štvrtok - Kaplnka Zápoľských,...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz