Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Podlesok » Ranč u Trapera - Penzión

Ranč u Trapera - Penzión

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Podlesok
Adresa: 
Podlesok 491/16, 053 15 Hrabušice
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 987 232, +421 (0)911 987 231
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)53-4490 595
Web adresa:
www.rancutrapera.sk www.slovenske.cz/rancutrapera
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 570 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Levoča počasí Levoča

Wi-Fi

Po domluvě

Zrubová drevená stavba, 5 dvojl.izieb z toho 4 izby majú možnosť + 2 prístelkov spoločná kuchyňa s jedálňou,WIFI, plne vybavená. Každá izba má vlastnú kúpelňu s WC. Zariedenie izby: 2 postele + 2 prístelky, stôl + 2 kreslá, šatník, TV/Sat, chladnička - v dvoch podkr.izbách posedenie na verande


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzión (celodrevená zrubová stavba) sa nachádza medzi Popradom a Spišskou Novou Vsou za obcou Hrabušice, asi 700m od autocampingu Podlesok (na tichom romantickom mieste pod lesom) - teda asi 700m od začiatku jednotlivých turistických trás (Prielom hornádu, Suchá Belá...).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na každej izbe vlastné soc. zariadenie, TV/SAT, WIFI, ľadnička. K dispozícii plne vybavená kuchynka s jedálňou, možnosť chystania stravy, prípadne je možné objednať si raňajky v penzióne (V prípade dohody aj večere). 50m od penziónu sa nachádza hotel, kde je možné celodenné stravovanie.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poprad - Aquacity - Termálne kúpalisko - 15km, Vrbov - termálne kúpalisko - 17km, Spišská nová ves - kúpalisko, Rokliny Slovens. Raja-Suchá belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol... Jazda na koni - hodinové (prípadne viac hodinové) vychádzky na koni. Zimné športy - zjazdovky - Sp.Nová Ves - 15km. Levoča - Levoč.závade, Levočs.dolina - 20km. Vysoké Tatry -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Iveta Salajová L.Salaj
Informace poskytnul: I.Salajová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz