Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nakúpiť môžte potravinách vzdialených 200m, do 3km od Viktorie sa v meste nachádzajú nákupné centrá. Asi 200m sú vzdialené 2 reštaurácie s výbornou kuchyňou (menu). 300m od Vily je tenisový kurt. Autobusová zastávka je cca 300m.
Vybavení a služby
AKCIA LETO 2019: Liptov Region Card gratis Popis objektu: Celková kapacita je 18 pevných lôžok + 4 prístelky. Na 1.poschodí: 2 family rooms 2+2 s kúpeľňou a WC a jedna samostatná izba s 2 lôžkami; na 2. poschodí je podkrovný apartmán 2+2 s kuchyňou a kúpeľňou. Na prízemí sa nachádza plnevybavená kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV a rádiom na príjemné posedenie + kúpeľňa a 2x WC. Novinka: samostatný domček 2+2+1, hal, kuchyňa. Bicykle si môžete odložiť v garáži. Pre malé deti poskytneme detskú postieľku. K penziónu patrí aj rozľahlý pozemok s ohniskom, záhradným posedením a pieskoviskom pre deti, trampolína a detský bazénik. Parkovanie áut je vo dvore. Viac informácií na stránke www.privat-viktoria.sk

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti Vily Viktorie sa nachádzajú: bobová dráha Žiarce (3km), stredisko Jasná (10km), jaskyne (7km), aquaparky Tatralandia (7km) a Bešeňová (18km), turistika, rafting, motokáry, rybolov, skanzen, bowling. Naším hosťom ponúkame Liptov Card, ktorá im poskytuje Zľavy 10-50% na 36 atrakcií na Liptove vrátane vyššie uvedených stredísk.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz