PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Obchodná 235, Demänová, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44-554 1295, +421 (0)910 585 432
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privat-viktoria.sk www.slovenske.cz/privat-viktoria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Na skok do hôr, kúsok do mesta, blízko do aquaparkov je naša vila so záhradou: 2 samostatné domy pre rodiny s deťmi aj skupiny pre 18-22 osôb (7*2+3 a 2*2+1): 2-lôžkové izby (apartmány),kuchyne,hala s TV/SAT a krbom, WIFI, záhrada s posedením,grilom a pieskoviskom, bránky na futbal, trampolína.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nakúpiť môžte potravinách vzdialených 200m, do 3km od Viktorie sa v meste nachádzajú nákupné centrá. Asi 200m sú vzdialené 2 reštaurácie s výbornou kuchyňou (menu). 300m od Vily je tenisový kurt. Autobusová zastávka je cca 300m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

AKCIA LETO 2019: Liptov Region Card gratis Popis objektu: Celková kapacita je 18 pevných lôžok + 4 prístelky. Na 1.poschodí: 2 family rooms 2+2 s kúpeľňou a WC a jedna samostatná izba s 2 lôžkami; na 2. poschodí je podkrovný apartmán 2+2 s kuchyňou a kúpeľňou. Na prízemí sa nachádza plnevybavená kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV a rádiom na príjemné posedenie +... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti Vily Viktorie sa nachádzajú: bobová dráha Žiarce (3km), stredisko Jasná (10km), jaskyne (7km), aquaparky Tatralandia (7km) a Bešeňová (18km), turistika, rafting, motokáry, rybolov, skanzen, bowling. Naším hosťom ponúkame Liptov Card, ktorá im poskytuje Zľavy 10-50% na 36 atrakcií na Liptove vrátane vyššie uvedených stredísk.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Erika Devečková
Informace poskytnul: Erika Devečková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz