PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš, Demänová
Adresa: 
Obchodná 235, Demänová, Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/privat-viktoria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Na skok do hôr, kúsok do mesta, blízko do aquaparkov je naša vila so záhradou: 2 samostatné domy pre rodiny s deťmi aj skupiny pre 18-22 osôb (7*2+3 a 2*2+1): 2-lôžkové izby (apartmány),kuchyne,hala s TV/SAT a krbom, WIFI, záhrada s posedením,grilom a pieskoviskom, bránky na futbal, trampolína.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nakúpiť môžte potravinách vzdialených 200m, do 3km od Viktorie sa v meste nachádzajú nákupné centrá. Asi 200m sú vzdialené 2 reštaurácie s výbornou kuchyňou (menu). 300m od Vily je tenisový kurt. Autobusová zastávka je cca 300m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

AKCIA LETO 2019: Liptov Region Card gratis Popis objektu: Celková kapacita je 18 pevných lôžok + 4 prístelky. Na 1.poschodí: 2 family rooms 2+2 s kúpeľňou a WC a jedna samostatná izba s 2 lôžkami; na 2. poschodí je podkrovný apartmán 2+2 s kuchyňou a kúpeľňou. Na prízemí sa nachádza plnevybavená kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV a rádiom na príjemné posedenie +... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti Vily Viktorie sa nachádzajú: bobová dráha Žiarce (3km), stredisko Jasná (10km), jaskyne (7km), aquaparky Tatralandia (7km) a Bešeňová (18km), turistika, rafting, motokáry, rybolov, skanzen, bowling. Naším hosťom ponúkame Liptov Card, ktorá im poskytuje Zľavy 10-50% na 36 atrakcií na Liptove vrátane vyššie uvedených stredísk.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Erika Devečková
Informace poskytnul: Erika Devečková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz