PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Wellness Hotel Chopok****

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v Demänovskej doline (v Nízkych Tatrách) je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry v blízkosti Demänovskej ľadovej jaskyne a 5 km od mesta Liptovský Mikuláš.
Vybavení a služby
STRAVOVANIE - HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA: • vynikajúca kuchyňa • príjemné posedenie v elegantnej a priestrannej hotelovej reštaurácii • bohatý sortiment gastronomických špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studený nápojov. • BAZÉN A SAUNOVÝ SVET PLESNIVEC pre rodiny s deťmi – relaxačný bazén 15x7,5m, detský bazén, vnútorná vírivka, vonkajšia ľadová jaskyňa (vonkajší ochladzovací bazén), odpočívacia zóna, fínska sauna, infra sauna, bio sauna, bylinková sauna, aromatický parný kúpeľ, vonkajšia vírivka, masážne sprchy. • BAZÉN A SAUNOVÝ SVET PRASLIČKA pre osoby nad 16 r. – plavecký bazén 20x8m, vnútorná vírivka, ochladzovací bazén, odpočívacia zóna, fínska sauna, infra sauna, bio sauna, bylinková sauna, aromatický parný kúpeľ, masážne sprchy. • FITNES CENTRUM, MASÁŽE A RELAXAČNÉ PROCEDÚRY • Reštaurácia, Lobby bar (3 bowlingové dráhy, 1 biliardový stôl), Relax bar (4 bowlingové dráhy, 3 biliardové stoly), herňa (airhockey, stolný futbal, playstation, automobilový trenažér), detský kútik, Lego kútik, detské ihrisko, možnosť zabezpečenia transferu. Možnosť zabezpečenia výletov – salaš, výlet loďou, cyklovýlety. • KONGRESOVÉ CENTRUM PRASLIČKA pre 360 osôb • KONGRESOVÉ CENTRUM PLESNIVEC pre 150 osôb

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžiarske a turistické stredisko Jasná Nízke Tatry (3 km) Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa (200 m) Aquaparky – Tatralandia (10 km), Bešeňová (15 km) Vodné športy – Liptovská Mara (10 km), splavovanie Váh, Belá, vodný kanál Pamiatky UNESCO - Vlkolínec (20 km), Drevený kostol vo Sv. Kríži (20 km), Havránok (20 km) Ďalšie atrakcie do 5 km od hotela – lanovka na Chopok, motokáry z Chopku, člnkovanie na Vrbickom plese, bobová dráha, cyklotrasy z hotela, horolezectvo, turistika Ďalšie atrakcie do 20 km od hotela: Superfly, salaš, Kontaktná ZOO, Stanišovská jaskyňa, Minislovensko, Mincovníčkovo, motokáry, laserová aréna, Žiarska chata, Tatrapolis, Oblazy Mlyny – Kvačianska dolina, ....
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz