TOPlist

Wellness Hotel Chopok****

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Demänovská Dolina
Adresa: 
Vranovská 530
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)44 559 1490 , +421 (0)44 559 14 88
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
911322596
Web adresa:
www.hotelchopok.sk
www.slovenske.cz/hotelchopok
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 172 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Pavčina Lehota počasí Pavčina Lehota

Jasná - sever hlásí 30 - 85 cm sněhu

Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v Demänovskej doline (v Nízkych Tatrách) je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho lyžiarskeho a turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov, každý so samostatným bazéno


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v Demänovskej doline (v Nízkych Tatrách) je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry v blízkosti Demänovskej ľadovej jaskyne a 5 km od mesta Liptovský Mikuláš.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

STRAVOVANIE - HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA: • vynikajúca kuchyňa • príjemné posedenie v elegantnej a priestrannej hotelovej reštaurácii • bohatý sortiment gastronomických špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studený nápojov. • BAZÉN A SAUNOVÝ SVET PLESNIVEC pre rodiny s deťmi – relaxačný bazén 15x7,5m, detský bazén, vnútorná vírivka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske a turistické stredisko Jasná Nízke Tatry (3 km) Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa (200 m) Aquaparky – Tatralandia (10 km), Bešeňová (15 km) Vodné športy – Liptovská Mara (10 km), splavovanie Váh, Belá, vodný kanál Pamiatky UNESCO - Vlkolínec (20 km), Drevený kostol vo Sv. Kríži (20 km), Havránok (20 km) Ďalšie atrakcie do 5 km od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PROPERTY HOLDING, a.s.
Informace poskytnul: Vladimíra Klaučová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz