PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Demänovská Dolina » Wellness Hotel Chopok****

Wellness Hotel Chopok****

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Demänovská Dolina
Adresa: 
Vranovská 530
Fax: 
911322596
Web adresa:
www.slovenske.cz/hotelchopok
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 172 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Jasná - sever hlásí 30 - 55 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Vnitřní bazén

Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v Demänovskej doline (v Nízkych Tatrách) je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho lyžiarskeho a turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry. Naša jedinečnosť spočíva v ponuke 2 samostatných saunových svetov, každý so samostatným bazéno

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Vnitřní bazén
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Luxusný Wellness Hotel Chopok **** v Demänovskej doline (v Nízkych Tatrách) je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry v blízkosti Demänovskej ľadovej jaskyne a 5 km od mesta Liptovský Mikuláš.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

STRAVOVANIE - HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA: • vynikajúca kuchyňa • príjemné posedenie v elegantnej a priestrannej hotelovej reštaurácii • bohatý sortiment gastronomických špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studený nápojov. • BAZÉN A SAUNOVÝ SVET PLESNIVEC pre rodiny s deťmi – relaxačný bazén 15x7,5m, detský bazén, vnútorná vírivka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžiarske a turistické stredisko Jasná Nízke Tatry (3 km) Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa (200 m) Aquaparky – Tatralandia (10 km), Bešeňová (15 km) Vodné športy – Liptovská Mara (10 km), splavovanie Váh, Belá, vodný kanál Pamiatky UNESCO - Vlkolínec (20 km), Drevený kostol vo Sv. Kríži (20 km), Havránok (20 km) Ďalšie atrakcie do 5 km od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: PROPERTY HOLDING, a.s.
Informace poskytnul: Vladimíra Klaučová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz