PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Privat Alenka - apartmány

Privat Alenka - apartmány

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Májová 1385, 013 06 Terchová, Slovakia
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 907 446
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatalenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Centrum obce Terchová. Domček má 2 samostatné apartmány s vlastnými vchodmi. AP1 2x izba, obývacia miestnosť, kuchyňa, sociálne zariadenie, predsieň AP2 2x izba, kuchynka, sociálne zariadenie, predsieň. Altánok s možnosťou grilovania, wifi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Centrum obce Terchová, tichá ulica v blízkosti sochy J.Jánošíka. Dostupnosť celoročná. Zastávka autobusu 300m, vlak 25km

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 1 - na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, Tv, zariadená kuchyňa, mikrovlná rúra, varná kanvica, plynový sporák (bez trúby), chladnička, jedálenský kútik, sociálne zariadenie, predsieň, na poschodí 2 izby po 4 postele. Apartmán 2 - na prízemí sa nachádza zariadená kuchynka, chladnička s malou mrazničkou, varná kanvica, elektrický sporák, sociálne... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Národný park Malá Fatra - lyžovanie a snowboarding, viac info na www.vratna.sk, turistika, cykloturistika, jazdectvo, rafting (rieka Orava), tenis, kultúrne leto v Terchovej

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Baránková
Informace poskytnul: Alena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz