PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Privat Alenka - apartmány

Privat Alenka - apartmány

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Májová 1385, 013 06 Terchová, Slovakia
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatalenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Centrum obce Terchová. Domček má 2 samostatné apartmány s vlastnými vchodmi. AP1 2x izba, obývacia miestnosť, kuchyňa, sociálne zariadenie, predsieň AP2 2x izba, kuchynka, sociálne zariadenie, predsieň. Altánok s možnosťou grilovania, wifi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Centrum obce Terchová, tichá ulica v blízkosti sochy J.Jánošíka. Dostupnosť celoročná. Zastávka autobusu 300m, vlak 25km

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 1 - na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, Tv, zariadená kuchyňa, mikrovlná rúra, varná kanvica, plynový sporák (bez trúby), chladnička, jedálenský kútik, sociálne zariadenie, predsieň, na poschodí 2 izby po 4 postele. Apartmán 2 - na prízemí sa nachádza zariadená kuchynka, chladnička s malou mrazničkou, varná kanvica, elektrický sporák, sociálne... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Národný park Malá Fatra - lyžovanie a snowboarding, viac info na www.vratna.sk, turistika, cykloturistika, jazdectvo, rafting (rieka Orava), tenis, kultúrne leto v Terchovej

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Baránková
Informace poskytnul: Alena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz