Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Liptovské Matiašovce » Apartmány Anička Liptov Liptovské Matiašovce

Apartmány Anička Liptov Liptovské Matiašovce

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liptovské Matiašovce
Adresa: 
Liptovské Matiašovce č. 141, 032 23
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 908 946
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tatryliptov.com
www.slovenske.cz/privat-anicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Aquapark Tatralandia počasí Aquapark Tatralandia

Apartmány na prenájom na Liptove v malej obci - iba 4km od vodnej nádrže Liptovská Mara, apartmány medzi Aquaparkom Tatralandia a Bešeňová. Do 20km od apartmánov sú známe lyžiarske strediská na Liptove (Chopok-Jasná, Roháče Spálená, Opalisko Závažná Poruba). Apartmány - 7 apartmánov pre 3-7 rodín.

Obsazené termíny

20.7.2020 - 5.8.2020

8.8.2020 - 15.8.2020

2.9.2020 - 7.9.2020

19.9.2020 - 20.9.2020

28.10.2020 - 2.11.2020

28.12.2020 - 3.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány na prenájom na Liptove na okraji malej obce s výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry - iba 3 km od vodnej nádrže Liptovská Mara. Apartmány sú v lokalite medzi termálnymi aquaparkami Tatralandia a Bešeňová. V dosahu 20 km od apartmánov sú známe lyžiarske strediská na Liptove (Chopok - Jasná, Demänovská dolina - Žiarce, Závažná Poruba Opalisko, Jánska... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie apartmány: • OBJEKT Č.I: • I. poschodie: • 1x apartmán A s kapacitou 2 dospelí a 2 - 4 deti: spálňa: 1x manželské lôžko + 1x patrové lôžko, 1x rozkladacie lôžko v miestnosti s kuchynským kútom, plne vybavená kuchyňa – keramická varná doska so 4 platničkami, chladnička, mikrovlná rúra, varná, kanvica, umývačka riadu, kompletný riad, LCDTV,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Región Liptov: Lyžovanie, zimné športy - zimná sezóna: JASNÁ-Demänovská dolina Chopok 25 km (zjazdové lyžovanie, bežecké trate, snowbourding), Roháče - Spálená (Zuberec) 20 km, Milotín, Janovky (Zuberec) 15 km, SKIPARK Ružomberok 25 km, Demänovská dolina: Žiarce Paučina Lehota 17 km, Opalisko Závažná Poruba 17 km, Dolinky Žiar 17 km, Jánska dolina... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Zora Lazišťanová
Informace poskytnul: Marie Kudlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz