Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ivachnová
Adresa: 
Ivachnová 93, 034 83 Lipt. Teplá
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 594 928
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/bado
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Wi-Fi

Není možný

Ubytovanie možné v apartmáne pre max. 6-7 osôb. K dispozícii sú 2 izby 3-posteľové izby. V blízkom okolí možnosti na plávanie, termálne kúpalisko Bešeňová - Aquapark, kúpele Lučky, turistika v okolitých horách, krásne jaskyne, doliny, v zime možnosti lyžovania - Ski Park, Jasná


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán sa nachádza 7km za Ružomberkom, v smere na Lipt. Mikuláš. Odbočit vľavo do Ivachnovej a asi po 150m, pri č.91, odbočit vpravo. Ešte asi 50m ku č.93.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je možné v apartmáne na prízemí rodinného domu, so samostatným vchodom. Apartmán sa skladá z dvoch 3-posteľových izieb. Na každej izbe je TV + wifi pripojenie. Súčasťou apartmánu je veľká, plne vybavená kuchyňa, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, toastovač a hriankovač. Apartmán je priestranný.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádzajú reštauracie v okruhu do 500m, kde je možnosť stravovania. 2,5 km od objektu - Aquapark Besenová, otvorené celoročne, Aquapark Tatralandia 15 km, 7km Skipark Ruzomberok, 25km Demanovská dolina - lyžiarske stredisko Jasná, jaskyne, 30 km lyžiarske stredisko Donovaly. Prekrásne doliny - Kvačianska, Prosiecka, Kúpele Lúčky - masáže, v Ružomberku... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mgr. Iveta Badová
Informace poskytnul: I.Badová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz