PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Ivachnová
Adresa: 
Ivachnová 93, 034 83 Lipt. Teplá
Web adresa:
www.slovenske.cz/bado
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

počasí Thermal park Bešeňová

Wi-Fi

Ubytovanie možné v apartmáne pre max. 6-7 osôb. K dispozícii sú 2 izby 3-posteľové izby. V blízkom okolí možnosti na plávanie, termálne kúpalisko Bešeňová - Aquapark, kúpele Lučky, turistika v okolitých horách, krásne jaskyne, doliny, v zime možnosti lyžovania - Ski Park, Jasná


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán sa nachádza 7km za Ružomberkom, v smere na Lipt. Mikuláš. Odbočit vľavo do Ivachnovej a asi po 150m, pri č.91, odbočit vpravo. Ešte asi 50m ku č.93.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie je možné v apartmáne na prízemí rodinného domu, so samostatným vchodom. Apartmán sa skladá z dvoch 3-posteľových izieb. Na každej izbe je TV + wifi pripojenie. Súčasťou apartmánu je veľká, plne vybavená kuchyňa, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, toastovač a hriankovač. Apartmán je priestranný.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádzajú reštauracie v okruhu do 500m, kde je možnosť stravovania. 2,5 km od objektu - Aquapark Besenová, otvorené celoročne, Aquapark Tatralandia 15 km, 7km Skipark Ruzomberok, 25km Demanovská dolina - lyžiarske stredisko Jasná, jaskyne, 30 km lyžiarske stredisko Donovaly. Prekrásne doliny - Kvačianska, Prosiecka, Kúpele Lúčky - masáže, v Ružomberku... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mgr. Iveta Badová
Informace poskytnul: I.Badová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz