PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Demänovská dolina, Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 15
Web adresa:
www.slovenske.cz/privat-durik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 623 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Luková

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Je to podhorská turistická obec ležiaca 7km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádzajú objekty zimnej i letnej rekreácie, napr. lyžiarske stredisko Jasná, LA Žiarce, kúpalisko Bešeňová, Aquapark Tatralandia a monho iných.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovacie zariadenie Privát Ďurik Liptov sa nachádza v podhorskej obci Pavčina Lehota. Obec je od Liptovského Mikuláša vzdialená 7 km. V blízkom okolí sa nachádzajú objekty zimnej i letnej rekreácie. Ako napríklad lyžiarske stredisko Jasná, lyžiarsky areál Žiarce, vzdialený 500m od obce, kúpalisko Lipt. Ján, Thermálpark Bešeňová, Aquapark Tatralandia a mnoho... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovacie zariadenie disponuje nasledujúcimi možnosťami ubytovania: • Apartmán č.1 na samostatnom podlaží rodinného domu. Pozostáva: spálňa so 4 pevnými lôžkami, obývacia izba s plne zariadenou kuchyňou a 2 prístelkami, samostatná kúpelňa s WC, priestranný balkón, TV + sat a WiFi v cene, rekonštruované 12/2012. • Apartmán č.2 na samostatnom podlaží rodinného... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tipy na výlet: • 7km Liptovský Mikuláš - historické centrum, múzeum, galéria, plaváreň, squash, fitnes, sauny, zimný štadión • 7km Aquapark Tatralandia - Liptovský Mikuláš - termálne kúpalisko: 11 x termálny bazén, 2 x plavecký bazén, 27 x tobogán -otvorený, uzavretý, raftovací, vitálny svet, adrenalín zóna, športový areál • 7km Demänovská dolina - rekreačný... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Ďurik
Informace poskytnul: Ďurik Ján
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz