PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Liptovský Mikuláš
Adresa: 
Okoličianská 167 / 36, 031 04 Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 218 021
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/kacurova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Prežite príjemnú dovolenku v novopostavenom, samostatne stojacom privátnom zariadení, ktoré sa nachádza v mestskej časti Lipt.Mikuláša, s veľkou oddychovou záhradou a potôčikom v známej turistickej a rekreačnej oblasti medzi masívami Západných a Nízkych Tatier a blízko Aquaparku Tatralandia.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Do centra na pešiu zónu je to asi 10 min MHD a 5 min. autom. Privát je dosiahnuteľný z autobusovej a železničnej stanice (sú vedľa seba) mestskou hromadnou dopravou (MHD). Zastávka MHD je cca 200m od domu. Autom je dosiahnuteľnosť ľahká, domček leží v malej bočnej uličke v smere z Liptovského Mikuláša na Poprad/Tatry.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Privát má na prízemí kompletne vybavenú kuchyňu - chladnička, mikrovlnka, el.kanvica, indukčný sporák a sušiareň. Vedľa kuchyne je jedaleň s televízorom, DVD a WIFI.Na poschodí v podkroví je jedna 4 lôžková izba, jedna 5 lôžková izba, každá s vlastnou kúpeľňou s WC. Na okraji domu je 2 až 4 lôžkový apartmán s kuchyňou, kúpeľňou a spálňou s TV i WIFI, môže byť pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V meste je možne využívať všetky služby, čo 35000-ové mesto ponúka. Obchody, reštaurácie, pohostinstvá, pizzérie, kaderníctva, atď. V meste sú veľké predajné reťazce: Hypernova, Kaufland, Billa, Lidl,Stop Shop, Tesco, Nay elektro, Okey. Kultúrne vyžitie ponúkajú galérie, múzeá, kostoly, kino. Športová ponuka je pestrá: krytá plaváreň, zimný štadion, squach, bowling,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: K. Kačurová
Informace poskytnul: Ing.Kvetoslava Kačurová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz