PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horný Smokovec
Adresa: 
Horný Smokovec 30, 062 01 Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 654 747
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privatgalfy.sk/ www.slovenske.cz/galfy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 925 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Dolný Smokovec

Tatranská Lomnica hlásí 40 - 115 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Privát Gálfy ponúka cenovo výhodné ubytovanie vo Vysokých Tatrách, vhodné aj pre rodiny s deťmi, s celoročnou prevádzkou. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Gálfy ponúka cenovo výhodné ubytovanie vo Vysokých Tatrách, vhodné aj pre rodiny s deťmi, s celoročnou prevádzkou. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách. Priamo v objekte, na prízemí budovy Privátu sa nachádza najväčšia športová predajňa vo Vysokých Tatrách INTERSPORT... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

• 4 dvojposteľové izby s možnosťou prístelky - TV-SAT, WIFI internet, kúpeľňa so sprchovým kútom. • 1 samostatný dvojizbový apartmán s TV-SAT, vybaveným kuchynským kútom (elektrický varič, chladnička) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (kapacita - 1/2 + 2) • spoločenská miestnosť na spoločne strávené chvíle po celodennej turistike, či... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Privát Gálfy, súkromné ubytovanie, ubytovanie v Tatrách, ubytovanie Smokovec, ubytovanie vo Vysokých Tatrách, horský vodca, požičovňa lyží, požičovňa snowboardov, požičovňa skialpinistickej výstroje, požičovňa bicyklov

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing.Sylvia Gálfyová
Informace poskytnul: Sylvia Gálfyová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz