PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Helena Klabníková, Tatranská 247, 059 86 Nová Lesná
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)52-4422 750, +421 (0)915 258 108
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+421 (0)52-4422 750
Web adresa:
www.klabnik-tatry.sk www.slovenske.cz/helena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Prenajímame v Novej Lesnej v rodinnom dome na 1. poschodí 1 dvojposteľovú a 1 trojposteľovú izbu. Balkón je z dvoch strán domu - krásny výhľad na štíty Tatier. V dome je ústredné kúrenie a teplá voda, vo dvore je možnosť parkovania a v záhrade možnosť grilovania.

Privat Helena Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Pokoj
3 Lůžka
Lůžka:
3x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Typ jednotky: Apartmán
3 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení
Ložnice:
3x Samostatné lůžko
Televize
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nová Lesná leží v centre Vysokých Tatier a je vzdialená od Starého Smokovca 4km. Cestovanie je možné tatranskou železnicou. Zastávka je vzdialená 800m (12-15 min.).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prenajímame v Novej Lesnej v rodinnom dome na 1. poschodí 1 dvojposteľovú a 1 trojposteľovú izbu. 2x izba (2/3 postele), 1x kompletne vybavená kuchyňa - k dispozicii všetkým hostom, 2x kúpelňa (druhá sprcha ma vstup z chodby), 2x toaleta, farebný TV + satelit. Balkón je z dvoch strán domu, môžu ho používať vsetci turisti, vchod z chodby. Krásny výhľad na štíty... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nová Lesna a Starý Smokovec sa nachádzju v centre Tatranského národného parku. Lokalita poskytuje množstvo rekreačných a relaxačných aktivít. Lyžiarske vleky, detské lyžiarske vleky, lanová dráha, kryté bazény, tenisové kurty, splav Dunajca. V blízkosti Novej Lesnej (15km) sa nachádzajú termálne kúpele Vrbov. Liečivá voda, lieči reumatické choroby, ischias a iné. V... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Klabníková
Informace poskytnul: Helena Klabníková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz