PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
Helena Klabníková, Tatranská 247, 059 86 Nová Lesná
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Privat Helena chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Prenajímame v Novej Lesnej v rodinnom dome na 1. poschodí 1 dvojposteľovú a 1 trojposteľovú izbu. Balkón je z dvoch strán domu - krásny výhľad na štíty Tatier. V dome je ústredné kúrenie a teplá voda, vo dvore je možnosť parkovania a v záhrade možnosť grilovania.

Privat Helena Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Pokoj
3 Lůžka
Lůžka:
3x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka
Lůžka:
2x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Typ jednotky: Apartmán
3 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení
Ložnice:
3x Samostatné lůžko
Televize
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nová Lesná leží v centre Vysokých Tatier a je vzdialená od Starého Smokovca 4km. Cestovanie je možné tatranskou železnicou. Zastávka je vzdialená 800m (12-15 min.).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prenajímame v Novej Lesnej v rodinnom dome na 1. poschodí 1 dvojposteľovú a 1 trojposteľovú izbu. 2x izba (2/3 postele), 1x kompletne vybavená kuchyňa - k dispozicii všetkým hostom, 2x kúpelňa (druhá sprcha ma vstup z chodby), 2x toaleta, farebný TV + satelit. Balkón je z dvoch strán domu, môžu ho používať vsetci turisti, vchod z chodby. Krásny výhľad na štíty... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nová Lesna a Starý Smokovec sa nachádzju v centre Tatranského národného parku. Lokalita poskytuje množstvo rekreačných a relaxačných aktivít. Lyžiarske vleky, detské lyžiarske vleky, lanová dráha, kryté bazény, tenisové kurty, splav Dunajca. V blízkosti Novej Lesnej (15km) sa nachádzajú termálne kúpele Vrbov. Liečivá voda, lieči reumatické choroby, ischias a iné. V... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz