PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Privat Helena
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Vrátňanská cesta č. 490, 01306 Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/privathelena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Vrátna - Paseky hlásí 0 cm sněhu

Príjemne ubytovanie v rázovitej obci Terchová v regione Malá Fatra. Privát Helena sa nachádza hneď pri vstupnej bráne do Vrátnej doliny. Ponúka ubytovanie počas celého roka v rodinnom prostredi.Kapacita privatu je 11 osôb Súčastou privatu je parkovisko a zastrešený altánok v záhrade na oddych.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat sa nachádza v centre obce Terchová na Vrátňanskej ulici. V blyskosti privatu je autobusová zástavka asi 50m (SAD). Mapa privatu na www.privathelena.sk

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V private je k dispozicii plne vybavená kuchynka s TV, multifunkčný hraci stôl, izby maju vlastné kúpelne, súčastou privatu je aj sušiareň, miestnosť na uskladnenie lyži. Privat má krástnu záhradu so zastrešeným altánkom a grilom na chvíle oddychu. Súčastou privatu je vlastné parkovisko s kapacitou pre 4 auta.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vrátna dolina poskytuje návštevníkom pešiu turistiku po vyznačenych chodníkoch, ktorými sa dostanu na končiare Malej Fatry. V zimnom obdobi kvalitnú lyžovačku na perfektne upravených tratiach. Stedisko ma k dispozicii požičovňu lyži, lyžiarská škola. V blyskom okoli možnosť návštevy termálného kúpaliska.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Sušienková Helena
Informace poskytnul: Sušienková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz