PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nový Smokovec » Privat Iva Smokovec

Privat Iva Smokovec

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nový Smokovec
Adresa: 
Nový Smokovec 60, Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)911 905 399
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.privativa.sk www.slovenske.cz/privativa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 992 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Starý Smokovec

počasí Nový Smokovec

Wi-Fi

Po domluvě

Privát s celoročnou prevádzkou sa nachádza v srdci Vysokých Tatier v Novom Smokovci v nadmorskej výške 995 m. n.m. na úpätí Slavkovského štítu. Ubytovanie je vhodným východiskom na túry do Malej a Veľkej studenej doliny. Ubytovaným hosťom ponúkame pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privat Iva sa nachádza v tichom prostredí v centre Vysokých Tatier v Novom Smokovci. Nový Smokovec leží na západnom okraji osady Starého Smokovca, na úpätí Slavkovského štítu. Vysoké Tatry, vďaka svojmu unikátnemu prírodnému prostrediu poskytujú návštevníkom po celý rok množstvo oddychových aktivít, vhodných pre každého, od najnáročnejších športovcov, až po seniorov a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková maximálna kapacita zariadenia je 15 lôžok. Z toho je 12 pevných lôžok +3 prístelky, v zložení: 1 x dvojlôžková izba, 3 x dvojlôžková izba s možnostou 1-2 prísteliek (Izby sú priestranné a slnečné, vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC) chladničkou a TV-SAT), 1 x apartmán(spálňa, obývačka, soc.zariadenie – sprchový kút, toaleta, TV + SAT, kuchynský... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete turistika - najväčší počet možností či už smerom na Tatranskú Lomnicu alebo na Štrbské Pleso. Nástup z Hrebienka na zaujímavé túry, ako je napr. Veľká a Malá Studená dolina, Vodopády Studeného potoka, Obrovský vodopád, Bilíkova chata, Rainerova chata, Zamkovského chata, Zbojnícka chata, Teryho chata, Sliezsky dom, Chata pri Zelenom plese (Brnčalka), Popradské... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: IVAKO s. r. o.
Informace poskytnul: Korbelová Ivana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz