Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Demänovská Dolina, Jasná, Biela púť
Adresa: 
Privát KLOBÚK, Demänovská dolina - Jasná, Biela púť
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 441 637, +421 (0)903 312 616
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatklobuk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Klimatizace

Sauna

Ubytovanie v zrubovej chate priamo na svahu Biela púť v známom lyžiarskom stredisku Jasná, 2 apartmány pre 12 osôb 2x (4 pevné lôžka + 2 príst.), socialne zariadenie, chladnička, mikrovlnna rúra, možnosť stravovania priamo v objekte


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza v známom stredisku Demänovská dolina - Jasná v tesnej blízkosti lyžiarskeho svahu Biela púť, možnosť prístupu autom až k objektu. Autobusová zastávka cca 400m od objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý z apartmánov pozostáva z 2 izieb, z toho jedna lôžková časť má 4 pevné lôžka a v druhej izbe sa nachádza rozkladacia pohovka pre 2 osoby, vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej konvice, TV a sociálenho zariadenia (sprchovací kút, umývadlo, WC). Počas zimnej turistickej sezóny je v prevádzke priamo v objekte v prízemnej časti samoobslužná reštaurácia... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha objektu je ideálna predovšetkým na zimnú lyžovačku nakoľko je situovaný priamo v blízkosti lyžiarskeho svahu Biela púť - Jasná, s možnosťou výberu využitia okolitých lanoviek a vlekov pre náročnejších lyžiarov a snowboardistov. Okrem zimných športov okolité zariadenia ponúkajú široké možnosti na relax a zábavu, wellness, a iné, počas letných mesiacov je to... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zina Summerová
Informace poskytnul: Zina Summerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz