PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Jasná » Privát KLOBÚK
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Demänovská Dolina, Jasná, Biela púť
Adresa: 
Privát KLOBÚK, Demänovská dolina - Jasná, Biela púť
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatklobuk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Jasná - Biela Púť

Jasná - sever hlásí 40 - 95 cm sněhu

Po domluvě

Ubytovanie v zrubovej chate priamo na svahu Biela púť v známom lyžiarskom stredisku Jasná, 2 apartmány pre 12 osôb 2x (4 pevné lôžka + 2 príst.), socialne zariadenie, chladnička, mikrovlnna rúra, možnosť stravovania priamo v objekte


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt sa nachádza v známom stredisku Demänovská dolina - Jasná v tesnej blízkosti lyžiarskeho svahu Biela púť, možnosť prístupu autom až k objektu. Autobusová zastávka cca 400m od objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý z apartmánov pozostáva z 2 izieb, z toho jedna lôžková časť má 4 pevné lôžka a v druhej izbe sa nachádza rozkladacia pohovka pre 2 osoby, vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej konvice, TV a sociálenho zariadenia (sprchovací kút, umývadlo, WC). Počas zimnej turistickej sezóny je v prevádzke priamo v objekte v prízemnej časti samoobslužná reštaurácia... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha objektu je ideálna predovšetkým na zimnú lyžovačku nakoľko je situovaný priamo v blízkosti lyžiarskeho svahu Biela púť - Jasná, s možnosťou výberu využitia okolitých lanoviek a vlekov pre náročnejších lyžiarov a snowboardistov. Okrem zimných športov okolité zariadenia ponúkajú široké možnosti na relax a zábavu, wellness, a iné, počas letných mesiacov je to... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zina Summerová
Informace poskytnul: Zina Summerová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz