TOPlist

Ubytovanie Marta Kovacova

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bešeňová
Adresa: 
Bešeňová 52, Bešeňová 03483
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)444392766
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/kovac
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Privát sa nachádza 15 metrov od kúpaliska. Autobusová zástavka je vzdialená 500 metrov a vlaková stanica 2km v obci Liptovská Teplá.

Vybavení a služby

V priváte sú k dispozícii 3 izby v zložení 1x 2-lôžková izba s balkónom, 1x 3-lôžková s prístelkom a 2-lôžková izba. Každá izba má k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Izby sú príjemne zariadené s vlastným posedením a TV. Pre všetky izby je spoločná veľká kuchyňa s jedálenským stolom a vonkajšie balkónové posedenie.

Rekreace a služby v okolí

Okrem bezplatného parkovania majú hostia v zadnej záhrade k dispozícii hojdačku, pieskovisko, trampolínu, kryté záhradné posedenie s grilom a krbom. Niekoľko reštaurácií 5m, obchod 200m.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marta Kováčová
Informace poskytnul: majiteľka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz