PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Nižné Kamence » Privát - Sokolie
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Nižné Kamence
Adresa: 
013 06 Terchová, Belá - Nižné Kamence 868
Web adresa:
www.slovenske.cz/privat-sokolie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni

Je možný

Ponúkame Vám 2,3,4 posteľové izby s kompletným sociálnym vybavením, samostatné kuchynky, TV, rádio, krbová pec, balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Sokolie sa nachádza v malebnom prostredí Národného parku Malá Fatra, neďaleko obce Terchová, pod úpätím pohoria Sokolie, cca 50m od hlavnej cesty smer Žilina - Terchová, vo dvore rodinného domu v obci Nižné Kamence.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame Vám ubytovanie v 2,3 a 4 posteľových izbách s kompletným sociálnym vybavením (sprcha, umývadlo, WC) a samostatná kuchynka, TV. Celý objekt je oplotený s možnosťou parkovania vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vrchy terchovského chotára poskytujú návštevníkom nielen nevšedné zážitky, ale aj možnosti na turistiku, rekreáciu, letné a zimné druhy športov. Neďaleko privátu je vyhľadávané turistické stredisko Vrátna, ktorá je prírodnou perlou Malej Fatry, a preto ju turisti najčastejšie navštevujú. Početné turistické chodníky vedú návštevníkov cez zaujímavé skalné útvary, vedľa potokov, cez doliny a hrebene.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mažgútova Ĺudmila
Informace poskytnul: Mažgútová Ĺudmila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz