Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Nižné Kamence
Adresa: 
013 06 Terchová, Belá - Nižné Kamence 868
Telefon: 
zobrazit telefony
00421911939357, 00421908905201
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
privat-sokolie.szm.sk
www.slovenske.cz/privat-sokolie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Je možný

počasí Vrátna počasí Vrátna

počasí Chata na Grúni počasí Chata na Grúni

Ponúkame Vám 2,3,4 posteľové izby s kompletným sociálnym vybavením, samostatné kuchynky, TV, rádio, krbová pec, balkón.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Privát Sokolie sa nachádza v malebnom prostredí Národného parku Malá Fatra, neďaleko obce Terchová, pod úpätím pohoria Sokolie, cca 50m od hlavnej cesty smer Žilina - Terchová, vo dvore rodinného domu v obci Nižné Kamence.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame Vám ubytovanie v 2,3 a 4 posteľových izbách s kompletným sociálnym vybavením (sprcha, umývadlo, WC) a samostatná kuchynka, TV. Celý objekt je oplotený s možnosťou parkovania vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vrchy terchovského chotára poskytujú návštevníkom nielen nevšedné zážitky, ale aj možnosti na turistiku, rekreáciu, letné a zimné druhy športov. Neďaleko privátu je vyhľadávané turistické stredisko Vrátna, ktorá je prírodnou perlou Malej Fatry, a preto ju turisti najčastejšie navštevujú. Početné turistické chodníky vedú návštevníkov cez zaujímavé skalné útvary, vedľa potokov, cez doliny a hrebene.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mažgútova Ĺudmila
Informace poskytnul: Mažgútová Ĺudmila
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz