PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Spišská Nová Ves
Adresa: 
Spisska 3, 052 01 Spisska Nova Ves
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)907 378 522, +421 (0)918 667 656
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.spistravel.eu/apartmany-spis/ www.slovenske.cz/penzionspis
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Spišská Nová Ves

Wi-Fi

Apartmány Spiš sa nachádzajú v meste Spišská Nová Ves, v časti Ferčekovce, blízko Slovenského raja. Nachádzajú sa v tichej časti obce, pri potoku a sú ideálnou možnosťou najmä pre pre rodinky s deťmi. Hosťom poskytujeme ubytovanie v 3 samostatných ubytovacích častiach.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Spiš sa nachádzajú v meste Spišská Nová Ves, v časti Ferčekovce, blízko Slovenského raja. Nachádzajú sa v tichej časti obce, pri potoku a sú ideálnou možnosťou najmä pre pre rodinky s deťmi.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom poskytujeme ubytovanie v 3 samostatných ubytovacích častiach. 1. časť - Garsónka pre 2 osoby ponúka ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s prístelkou. V tejto časti je kuchynka s elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Kúpeľňa je vybavená umývadlom, toaletou a sprchovacím kútom. 2. časť - Krbový apartmán pre 4 osoby... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Naši hostia majú k dispozícii saunu, spoločenskú miestnosť s biliardom, stolným futbalom a šípkami. Samozrejme sme mysleli i na najmenších. Do sýtosti sa zahrajú s hračkami v detskom kútiku, požičiame i detskú motokáru. Zapožičiame Vám i detskú jedálenskú stoličku a detskú postieľku. Pekné spoločné chvíle Vás pozývame stráviť v záhrade. Poseďte si na vonkajšom... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: Slavomira Vastušková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz