PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Ivachnová (Bešeňová) » Rekreačný dom Oliva pri Bešeňovej

Rekreačný dom Oliva pri Bešeňovej

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ivachnová
Adresa: 
Ivachnová 182, Bešeňová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 940 833
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/privatoliva
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Jasná - sever hlásí 40 - 75 cm sněhu

Wi-Fi

Není možný

Prakticky vybavený rekreačný dom Oliva s oploteným parkoviskom a ihriskom sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti Liptova - 2km od Bešeňovej. Samostatný ubytovací objekt svojim vybavením ponúka možnosť strávenia aktívnej dovolenky pre rodiny a priateľov počas celého rok


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt je vhodným východiskom za relaxom, športom, turistikou a poznávaním historických pamiatok Liptova a Oravy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná sa o 1 - poschodový dom s max. kapacitou 10 osôb. PRÍZEMIE: • kuchyňa spojená so spoločenskou časťou domu, kde sa nachádza kozub, TV, internet. Kuchynská časť je kompletne zariadená (chladnička, mikrovlnná rúra, sklokeramická varná doska, rýchlovarná konvica, riad) a jej súčasťou je aj jedálenský kút. • 1x WC s umývadlom • chodba s vešiakovou stenou •... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Liptov patrí k najnavštevovanejším oblastiam Slovenska. Región leží na území dvoch národných parkov. Má prekrásnu prírodu, ktorá ponúka široké možnosti letných a zimných športov. V zimnom období je to hlavne lyžiarske stredisko Skipark Ružomberok a Jasná. Celoročne je možné využiť termálne pramene v Bešeňovej, v Liptovskom Jáne, či v najväčšom aquaparku na Slovensku... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Polygon GEO s.r.o.
Informace poskytnul: Tatiana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz