Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Vitanová » Chalupa Rak pri Oravici

Chalupa Rak pri Oravici

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vitanová
Adresa: 
Oravická 129, Vitanová - Oravice
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)915 895 576
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionrak.orava.sk
www.slovenske.cz/rak

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Vitanová počasí Vitanová


Poloha a dosažitelnost
Krásna chalupa Rak pri Oravici (kapacita 16+1) je situovaná v podhorskom prostredí Vitanovej na Orave, oblasť Západných Tatier Roháčov. Poloha objektu Vám ponúka široký výber výjazdov na turistiku, možnosti pre letné a zimné športy. V blízkosti je známy AQUAPARK a SKIPARK Meander Thermal ORAVICE (6km) kde majú naši hostia 15% ZĽAVU, SKIPARK VITANOVÁ (0,8km) ... více >>
Vybavení a služby
Chalupa Rak je dvojpodlažná a ponúka ubytovanie v útulne zariadených 2, 3 a 4 lôžkových izbách. K dispozícii 5 spální a 4 kúpelne. V rozľahlej spoločenskej miestnosti sa nachádzajú sedenia pre stolovanie, oddych, TV/SAT. K dispozícii sú dve plne vybavené kuchyne s chladničkou, mikrovlnkou, kanvicou, plynovým/el. sporákom, a el. rúrou. BILIARD je k dispozícii v ďalšej ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Aquapark a Skipark Meander ORAVICE 6km (zľava 15% len pre našich hostí), SKICENTRUM VITANOVÁ 0,8km www.skivitanova.sk (zľava 15% len pre našich hostí), Oravský hrad, Múzeum Oravskej dediny Brestová v Zuberci, Oravská priehrada, turistické trasy Juráňova dolina, Roháčske plesá a vodopády atď. Reštaurácia 300m od objektu. V blízkosti Zakopané 20km, Jablonka 15km, Nowy Targ 30km, Krakow 100km.
Provozovatel: Ing. Jaroslav Pisoň
Informace poskytnul: Mgr. Helena Pisoňová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz