PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Demänová
Adresa: 
Obchodná 299, Liptovský Mikuláš
Web adresa:
www.slovenske.cz/relaxjasna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 45 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Penzión Relax Jasná sa nachádza v malebnej Demänovskej doline, iba 30 metrov od autobusovej zastávky, z ktorej premávajú bezplatné spoje do lyžiarskeho strediska Jasná a do aquaparkov Tatralandia a Gino Paradise.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V reštaurácii vzdialenej 50 metrov si môžete vychutnať pizzu a pokrmy medzinárodnej kuchyne. Nákupné centrum je vzdialené 1 km. V okruhu 3 km od penziónu je situovaná Demänovská ľadová jaskyňa a priehrada Liptovská Mara, kde sa môžete venovať mnohým vodným športom. Vo vzdialenosti 30 km navštívte dedinku Vlkolínec, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V celom penzióne Relax Jasná môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. V areáli penziónu nájdete záhradu s detským ihriskom, posedením a grilom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dovolenka v atraktívnom regióne Liptov - Nízke Tatry - Demänovská dolina – centrum Jasná chopok - vzdialenom 8 km, Krasová a ľadová jaskyňa - vzdialená 4 a 5 km, termálne bazény Aquapark Tatralandia - 3 km, Bešeňová Thermal Park - 13 km, termálne bazény Liptovský Ján - 6 km, Western city - 3 km. Len 2 km od historického mesta liptovský Mikuláš, 5 km drevený kostol –... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 1.RK INVEST, s.r.o.
Informace poskytnul: Martin Miklosko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz