PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Demänová
Adresa: 
Obchodná 299, Liptovský Mikuláš
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)940 332 911, +421 (0)948 091 111
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
relaxjasna.sk www.slovenske.cz/relaxjasna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 45 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pavčina Lehota

Jasná - sever hlásí 50 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Penzión Relax Jasná sa nachádza v malebnej Demänovskej doline, iba 30 metrov od autobusovej zastávky, z ktorej premávajú bezplatné spoje do lyžiarskeho strediska Jasná a do aquaparkov Tatralandia a Gino Paradise.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V reštaurácii vzdialenej 50 metrov si môžete vychutnať pizzu a pokrmy medzinárodnej kuchyne. Nákupné centrum je vzdialené 1 km. V okruhu 3 km od penziónu je situovaná Demänovská ľadová jaskyňa a priehrada Liptovská Mara, kde sa môžete venovať mnohým vodným športom. Vo vzdialenosti 30 km navštívte dedinku Vlkolínec, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V celom penzióne Relax Jasná môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. V areáli penziónu nájdete záhradu s detským ihriskom, posedením a grilom.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dovolenka v atraktívnom regióne Liptov - Nízke Tatry - Demänovská dolina – centrum Jasná chopok - vzdialenom 8 km, Krasová a ľadová jaskyňa - vzdialená 4 a 5 km, termálne bazény Aquapark Tatralandia - 3 km, Bešeňová Thermal Park - 13 km, termálne bazény Liptovský Ján - 6 km, Western city - 3 km. Len 2 km od historického mesta liptovský Mikuláš, 5 km drevený kostol –... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: 1.RK INVEST, s.r.o.
Informace poskytnul: Martin Miklosko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz