PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Donovaly » Ski-apartmány Spiežovec

Ski-apartmány Spiežovec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Mistríky 456, Donovaly
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)904 707 403, +421 (0)905 717 487
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.spiezovec.com www.slovenske.cz/spiezovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 930 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly počasí Donovaly

Donovaly - Nová hoľa hlásí 55 cm sněhu

Je možný

Ski-apartmány v horskom lyžiarskom stredisku. V apartmánovom dome sa nachádza reštaurácia, výťah, bezplatné parkovisko, záhradný gril. Dvoj a trojizbové apartmány sú komfortne zariadené s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou, WC. Vybavenie TV, SAT, DVD, trezor, mikrovlná rúra, chladnička.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Užite si dovolenku v tichej pohode rodinného apartmánového domu Spiežovec, umiestneného pod lesom, v horskom stredisku Donovaly, vzdialeného 10 min.peši od vleku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvoj a trojizbové apartmány pre 4 až 7 osôb sú komfortne zariadené s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou, WC. Vybavenie TV - plazma, SAT, DVD, trezor, mikrovlná rúra, chladnička, sušič topánok.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime má stredisko Park Snow pre Vás prichystaných viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom, tobogánovú bobovú dráhu a voľne dostupné osvetlené klzisko. Počas letnej turistickej sezóny sa môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou 6-sedačkovou lanovkou TELEMIX Nová hoľa. Pre Vás je ... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BMVS, s.r.o.
Informace poskytnul: Ing.Igor Voštinár
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz