PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Nízké Tatry » Ubytování » Donovaly » Ski-apartmány Spiežovec

Ski-apartmány Spiežovec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Donovaly
Adresa: 
Mistríky 456, Donovaly
Web adresa:
www.slovenske.cz/spiezovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 930 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Donovaly

Je možný

Ski-apartmány v horskom lyžiarskom stredisku. V apartmánovom dome sa nachádza reštaurácia, výťah, bezplatné parkovisko, záhradný gril. Dvoj a trojizbové apartmány sú komfortne zariadené s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou, WC. Vybavenie TV, SAT, DVD, trezor, mikrovlná rúra, chladnička.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Užite si dovolenku v tichej pohode rodinného apartmánového domu Spiežovec, umiestneného pod lesom, v horskom stredisku Donovaly, vzdialeného 10 min.peši od vleku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvoj a trojizbové apartmány pre 4 až 7 osôb sú komfortne zariadené s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou, WC. Vybavenie TV - plazma, SAT, DVD, trezor, mikrovlná rúra, chladnička, sušič topánok.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zime má stredisko Park Snow pre Vás prichystaných viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom, tobogánovú bobovú dráhu a voľne dostupné osvetlené klzisko. Počas letnej turistickej sezóny sa môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou 6-sedačkovou lanovkou TELEMIX Nová hoľa. Pre Vás je ... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: BMVS, s.r.o.
Informace poskytnul: Ing.Igor Voštinár
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz