PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Demänovská dolina, Pavčina Lehota
Adresa: 
Pavčina Lehota 507, 031 01 Liptovský Mikuláš
Fax: 
+421 (0)44-5531 131
Web adresa:
www.slovenske.cz/skipensionjasna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Skipension Jasná sa nachádza v Liptove v Pavčinej Lehote na začiatku Demänovskej doliny, 6km od svahov Jasná-Chopok, 1km od lyžiarskeho strediska Žiarce, 5km od Demänovskej jaskyne Slobody, 10km od Aquaparku Tatralandia a Liptovskej Mary. Ponúkame vám ubytovanie v štyroch plne vybavených štúdiách.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Skipension Jasná sa nachádza v regióne Liptov v dedinke Pavčina Lehota na začiatku Demänovskej doliny v okrese Liptovský Mikuláš. Parkovanie v uzatvorenom dvore. Zastávka autobusu - 50m, 300m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponúkame vám ubytovanie v štyroch plne vybavených štúdiách. Izby s 2 lôžkami a 2 prístelkami. Kuchynky s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Vlastné kúpeľne s WC. TV, SAT, WIFI-internet zadarmo v každom štúdiu. Maximálna kapacita v objekte - 16 hostí. Pri našom penzióne je záhrada s jazierkom, pri ktorom môžete príjemne relaxovať. Veľká... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku-Jasná-Chopok - 6km. Lyžiarske stredisko Žiarce - 1km - horská bobová dráha. Aquapark Tatralandia - 10km. Thermalpark Bešeňová - 20km. Demänovská jaskyňa Slobody - 5km. Demänovská ľadová jaskyňa - 3km. Vodná priehrada Liptovská Mara - 10km. Vysokohorské terény v Nízkych, Západných a Vysokých Tatrách. Skipension Jasná... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Kaľavský
Informace poskytnul: Stanislav Kaľavský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz