Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Štôla
Adresa: 
Štôla 98, 059 37 Štôla
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)917 495 082
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/stola98

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet

Silvestr 2018 / 2019

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2018
Přivítejte příchod Nového roku 2019 v objektu Štôla 98

Poloha a dosažitelnost
Apartmán Štôla 98 sa nachádza v obci Štôla, v tichej časti obce. Obec Štôla patrí do Tatransko-podtatranského regiónu, ktorý zaraďujeme k turisticky najvýznamnejším oblastiam Slovenska. Administratívnym a hospodárskym centrom regiónu je mesto Poprad, ktoré je vzdialené od obce 15km. Z obce je úžasný výhľad na Vysoké Tatry.
Vybavení a služby
Apartmán Štôla 98 je 2 izbový apartmán, ktorý je vhodný pre 4+1 osôb. Obe spálne sú zariadené manželskými posteľami. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka (možnosť prístelky), TV/SAT, wifi pripojenie. Kúpeľňa je samostatná so sprchovým kútom a WC + samostatne WC.Súčasťou apartmánu je plne vybavená kuchyňa.
Rekreace a služby v okolí
Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Tatranská Lomnica, Lučivná, Lopušná dolina, "Jasná", termálne kúpalisko Aquacity Poprad, Tatralandia,jazda na koni Mengusovce, 2 reštaurácie, pošta, potraviny, autobus, WELLNES 300m.
Provozovatel: Peter Rusnák
Informace poskytnul: Rusnak
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz