Tatranská Lomnica 104

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Tatranská Lomnica
Adresa: 
Tatranská Lomnica č. 104, 059 60 Vysoké Tatry
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)905 782 780 (volať do 20,00 hod.)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/privat104
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Lomnický Štít počasí Lomnický Štít

počasí Tatranská Lomnica počasí Tatranská Lomnica

Poskytujeme ubytovanie v centre Tatranskej Lomnice v samostatnej garsonke - podkrovná izba s pekným výhľadom na Tatry pre nenáročných klientov. V blízkosti je Pizzeria, kaviareň, slovenská reštaurácia, vlakové aj autobusové spojenie, potraviny. Nová lyžiarska zjazdovka je vzdialená cca 15 minút


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v rodinnom dome so samostatným vchodom v centre Tatranskej Lomnice. Vlakové a autobusové spojenie cca 5 minút, Starý Smokovec je vzdialený 7km, mesto Poprad (Aquacity) - 17km. Parkovanie jedným autom je možné vo dvore rodinného domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

• Podkrovná izba: 2 samostatné postele, 1 rozkladacia pohovka, elektrický varič, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka, rádio, TV, WC + sprcha - privátne, umiestnené vedľa izby. Z izby je pekný výhľad na Tatry. Podkrovná izba je určená pre nenáročných klientov.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V lete sú tu výborné podmienky pre pešiu turistiku, horolezectvo a vysokohorské túry (Skalnaté pleso, Lomnický štít, Skalnatá chata, Hrebienok...). V zime je možnosť bežeckého aj zjazdového lyžovania v tatranských strediskách Tatranská Lomnica - nová zjazdovka, Lomnické sedlo, Štrbské Pleso, Hrebienok, Ždiar. Letné atrakcie vo vysokých Tatrách: člnkovanie na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Dubovská Silvia, Mgr.
Informace poskytnul: Dubovská Silvia, Mgr.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz