Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bešeňová, Potok
Adresa: 
Bešeňová - Potok č.60
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)903 504 980, +421 (0)903 414 449,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.megaubytovanie.sk/tri-zruby
www.slovenske.cz/trizruby

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  450 m.

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová


Poloha a dosažitelnost
SLOVENSKO - LIPTOV - RUŽOMBEROK - BEŠEŇOVÁ - POTOK. Vlak 4km, autobus 2km.
Vybavení a služby
Chata apartmánová pre 5 osôb,spoločenská miestnosť s krbom,podkrovie spáleň. Chata 6/2 lôžok. 1x spoločná izba s kachlovou pecou, 1x 2-lôžková izba s prístelkou (1x manželská posteľ, 1x prístelka), 1x 4-lôžková izba v podkroví (4x klasická posteľ). Posedenie na terase, společenská izba, TV, WIFI, kúpeľňa so sprchou a WC. Pri objekte: záhradné posedenie s ohniskom a... více >>
Rekreace a služby v okolí
Reštaurácia 178m. 2km Bešeňová. 8km Prosiecka dolina - prírodná rezervácia 8km Kvačianska dolina - prírodná rezervácia 12km Likava - zrúcanina. 13km Vlkolínec - pamiatková rezervácia - skanzen. 15km Liptovský Mikuláš. 17km Demänovská dolina - jaskyňa • Letná rekreácia: 2km Bešeňová - termálne kúpalisko. 10km Liptovská Mara - prírodná vodná plocha. 15km... více >>
Provozovatel: Nitriansky
Informace poskytnul: Nitriansky
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz