Chata Tri Zruby pri Bešeňovej

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bešeňová, Potok
Adresa: 
Bešeňová - Potok č.60
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 905 315 163 +421 905 703 055
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/trizruby
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 450 m.

Je možný

počasí Thermal park Bešeňová počasí Thermal park Bešeňová

Chata Tri Zruby pri Bešeňovej Vám ponúkajú ubytovanie v malebnom prostredí Liptova v obci Potok, len 1,5 km od thermalparku Bešeňová. K dispozícii je Vám komplex troch zrubových chát.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

SLOVENSKO - LIPTOV - RUŽOMBEROK - BEŠEŇOVÁ - POTOK. Vlak 4km, autobus 2km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

- Chatka č. 1 má kapacitu 6 + 2 lôžka a disponuje spoločenskou miestnosťou s krbom (s možnosťou prespania 2 osôb na rozkladacom rohovom gauči), kompletne zariadenou kuchyňou a podkrovnou 6-lôžkovou spálňou, ďalej v nej nájdeme aj presklenú zimnú ako aj vonkajšiu letnú terasu.   - Chatka č. 2 má kapacitu 6 + 2 lôžka, pričom rodiny s deťmi môžu využiť 2 prístelky pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Reštaurácia 178m. 2km Bešeňová. 8km Prosiecka dolina - prírodná rezervácia 8km Kvačianska dolina - prírodná rezervácia 12km Likava - zrúcanina. 13km Vlkolínec - pamiatková rezervácia - skanzen. 15km Liptovský Mikuláš. 17km Demänovská dolina - jaskyňa • Letná rekreácia: 2km Bešeňová - termálne kúpalisko. 10km Liptovská Mara - prírodná vodná plocha. 15km... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Leonard Ivanec
Informace poskytnul: Ivanec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz