PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Potok pri Bešeňovej » Chata Tri Zruby pri Bešeňovej

Chata Tri Zruby pri Bešeňovej

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bešeňová, Potok
Adresa: 
Bešeňová - Potok č.60
Web adresa:
www.slovenske.cz/trizruby
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 450 m.

počasí Thermal park Bešeňová

Wi-Fi

Je možný

Chata Tri Zruby pri Bešeňovej Vám ponúkajú ubytovanie v malebnom prostredí Liptova v obci Potok, len 1,5 km od thermalparku Bešeňová. K dispozícii je Vám komplex troch zrubových chát.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

SLOVENSKO - LIPTOV - RUŽOMBEROK - BEŠEŇOVÁ - POTOK. Vlak 4km, autobus 2km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

- Chatka č. 1 má kapacitu 6 + 2 lôžka a disponuje spoločenskou miestnosťou s krbom (s možnosťou prespania 2 osôb na rozkladacom rohovom gauči), kompletne zariadenou kuchyňou a podkrovnou 6-lôžkovou spálňou, ďalej v nej nájdeme aj presklenú zimnú ako aj vonkajšiu letnú terasu.   - Chatka č. 2 má kapacitu 6 + 2 lôžka, pričom rodiny s deťmi môžu využiť 2 prístelky pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Reštaurácia 178m. 2km Bešeňová. 8km Prosiecka dolina - prírodná rezervácia 8km Kvačianska dolina - prírodná rezervácia 12km Likava - zrúcanina. 13km Vlkolínec - pamiatková rezervácia - skanzen. 15km Liptovský Mikuláš. 17km Demänovská dolina - jaskyňa • Letná rekreácia: 2km Bešeňová - termálne kúpalisko. 10km Liptovská Mara - prírodná vodná plocha. 15km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Leonard Ivanec
Informace poskytnul: Ivanec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz