PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Stará Lesná » Ubytovanie 184, Stará Lesná

Ubytovanie 184, Stará Lesná

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Stará Lesná
Adresa: 
Ubytovanie 184, Tatranská ulica, Stará Lesná
Web adresa:
www.slovenske.cz/vysoketatry184
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 730 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Smokovec

počasí Tatranská Lomnica

Penzión rodinného typu sa nachádza na hranici Tatranského Národného Parku Vysoké Tatry. K dispozícii sú: dve 4-lôžkové izby a tri 2-lôžkoávé izby (s možnosťou prístelky). Každá izba má vlastné WC a kúpeľňu, kuchyňa s vybavením (chladnička, sporák, mikrovlna rúra) je umiestnená v spodnej časti domu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ponúkame Vám ubytovanie v penzióne rodinného typu v podhorskej obci Stará Lesná, ktorá leží na hranici Tatranského Národného Parku Vysoké Tatry.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozícii sú 4-lôžkové izby, 2-lôžkové izby (s možnosťou prístelky) a Rodinná izba. Každá izba má vlastné WC a kúpeľňu, kuchyňa s vybavením (chladnička, sporák, mikrovlna rúra) je umiestnená v spodnej časti domu. K dispozícii sú aj: veľká spoločenská miestnosť, biliardová miestnosť, posedenie v záhrade s ohniskom, alebo v drevenej kolibe, parkovanie vo dvore.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti sa nachádzajú: potraviny 200m, reštaurácia 300m, bar, piváreň 300m, autobusová zástavka 300m, Tatranská električka 3km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vilkovsky Jan
Informace poskytnul: Vilkovsky Jan MVDr.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz