PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Západní Tatry » Ubytování » Lúčky pri Bešeňovej » Ubytovanie Pedro - LÚČKY - kupele

Ubytovanie Pedro - LÚČKY - kupele

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Lúčky pri Bešeňovej
Adresa: 
Ing.Peter Likavec PEDRO, 03482 LUCKY,Americka 229
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)949-800 989, +421 (0)902-504 174, +421 (0)44-4392 070
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/pedro
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

počasí Thermal park Bešeňová

Wi-Fi

Ubytovanie v sukromi v samostatnom podlazi rodinneho domu v blizkosti Liecebnych kupelov LUCKY pod Chocskym pohorim. Ponukame apartman pre 4 osoby so samostatnou kuchynou WC, sprcha, TV kabel, v blizkosti (50m) prekrasny vodopad s moznostou kupania v lete, moznost procedur v kupeloch.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zariadenie sa nachadza v kupelnej obci LUCKY, v peknej lokalite pod Chocskymi vrchmi, v tesnej blizkosti kupelov a novovybudovaneho Aquavital parku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ponukame apartman pre 4 osoby. Zariadena kuchyna, WC+sprcha, TV kabel, darts, chladnicka, mikrovlnka, plynovy varic, zahradny krb, parkovanie vo dvore. Wireless internet. AKCIA pre GINO Paradise Bešeňová - vstup pre 2 osoby, z toho 1 osoba zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lucky - kupele 300m, pizzeria 200m, Besenova 4km, Skipark Ruzomberok 16km, aquapark Liptovsky Milkulas 20km, Jasna 25km, Donovaly 30km, Vysoke Tatry 40km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Darina Likavcova
Informace poskytnul: Ing.Peter Likavec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz