PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Ubytovanie Pod Oblazom 181

Ubytovanie Pod Oblazom 181

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Pod Oblazom 181, Terchová
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)919 294 147
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/podoblazom181
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie Pod Oblazom 181 je situované v centre obce Terchová.Hostia sa u nás môžu ubytovať celoročne. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 9 osôb plus 2 prístelky. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v dvoch 2-lôžkových izbách a jednej 5-lôžkovej izby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie Pod Oblazom 181 je situované v centre obce Terchová, na severe Slovenska. Blízko od nás to máte k viacerým atrakciám tohto regiónu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostia sa u nás môžu ubytovať celoročne. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 9 osôb + 2 prístelky. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v dvoch 2-lôžkových izbách s rádiom a jednej 5-lôžkovej izby. Pre všetkých hostí je pripravená spoločenská miestnosť na prízemí s televízorom s káblovým príjmom a dvoma gaučmi, ktoré v prípade potreby slúžia ako prístelky pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nádherná okolitá príroda Vás láka na prechádzky, turistiku, hubárčenie či zber lesných plodov. Odporúčame Vám návštevu rozhľadne Terchovské srdce, Skanzenu Vychylovka aj Vrátnu dolinu. Nádherný výlet Vás čaká v Jánošíkových dierach. Pre milovníkov adrenalínových športov je pripravený Lanový Park Dino Adventure. Skvelú lyžovačku zažijete na upravených svahoch... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kristína
Informace poskytnul: Kristína
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz