PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Terchová » Ubytovanie Pod Oblazom 181

Ubytovanie Pod Oblazom 181

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová
Adresa: 
Pod Oblazom 181, Terchová
Web adresa:
www.slovenske.cz/podoblazom181
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

počasí Chata na Grúni

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie Pod Oblazom 181 je situované v centre obce Terchová.Hostia sa u nás môžu ubytovať celoročne. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 9 osôb plus 2 prístelky. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v dvoch 2-lôžkových izbách a jednej 5-lôžkovej izby.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie Pod Oblazom 181 je situované v centre obce Terchová, na severe Slovenska. Blízko od nás to máte k viacerým atrakciám tohto regiónu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostia sa u nás môžu ubytovať celoročne. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 9 osôb + 2 prístelky. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v dvoch 2-lôžkových izbách s rádiom a jednej 5-lôžkovej izby. Pre všetkých hostí je pripravená spoločenská miestnosť na prízemí s televízorom s káblovým príjmom a dvoma gaučmi, ktoré v prípade potreby slúžia ako prístelky pre... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nádherná okolitá príroda Vás láka na prechádzky, turistiku, hubárčenie či zber lesných plodov. Odporúčame Vám návštevu rozhľadne Terchovské srdce, Skanzenu Vychylovka aj Vrátnu dolinu. Nádherný výlet Vás čaká v Jánošíkových dierach. Pre milovníkov adrenalínových športov je pripravený Lanový Park Dino Adventure. Skvelú lyžovačku zažijete na upravených svahoch... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kristína
Informace poskytnul: Kristína
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz