PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Slovenský ráj » Ubytování » Smižany » Ubytovanie STEFY
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smižany
Adresa: 
Maša 31/1283, 053 11 Smižany
Web adresa:
www.slovenske.cz/stefy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytovanie sa nachádza na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. Lokalita Maša - zaznamenaná na turistických mapách Slovenskeho raja.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie Stefy je situované na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. Nachádza sa v Košickom kraji, okres Spišská Nová Ves. Slovenský raj je známy svojimi prírodnými krásami, turistickými chodníkmi, roklinami a vodopádmi ( Tomašovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina, Suchá... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných objektoch: v rodinnom dome a v samostatnom domčeku na jednom pozemku. Celková kapacita ubytovania je 14 lôžok v rodinnom dome a 8 lôžok v domčeku. 1. Ubytovanie v rodinnom dome (14 lôžok): A: apartmán 1x4, televízor, kompletne zariadený kuchynský kút a jedálenský kút (elektrický sporák s elektrickou rúrou,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Slovenský raj je známy svojimi prírodnými krásami, turistickými chodníkmi, roklinami a vodopádmi (Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina a iné). V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Iveta Rerkova
Informace poskytnul: Iveta Rerkova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz