Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smižany
Adresa: 
Maša 31/1283, 053 11 Smižany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)902 383 409, +421 (0)902 383 393
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/stefy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Spišská Nová Ves počasí Spišská Nová Ves

Ubytovanie sa nachádza na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. Lokalita Maša - zaznamenaná na turistických mapách Slovenskeho raja.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovanie STEFY sa nachádza na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. GPS: N 48° 56.858´, E 20° 30.285´

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovanie Stefy je situované na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. Nachádza sa v Košickom kraji, okres Spišská Nová Ves. Slovenský raj je známy svojimi prírodnými krásami, turistickými chodníkmi, roklinami a vodopádmi ( Tomašovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina, Suchá... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Slovenský raj je známy svojimi prírodnými krásami, turistickými chodníkmi, roklinami a vodopádmi (Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina a iné). V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Iveta Rerkova
Informace poskytnul: Iveta Rerkova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz