TOPlist
Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Smižany
Adresa: 
Maša 31/1283, 053 11 Smižany
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)902 383 409, +421 (0)902 383 393
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/stefy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Spišská Nová Ves počasí Spišská Nová Ves


Poloha a dosažitelnost

Ubytovanie STEFY sa nachádza na okraji obce Smižany v národnom parku Slovenský raj v blízkosti Prielomu Hornádu a turistického strediska Čingov. GPS: N 48° 56.858´, E 20° 30.285´

Vybavení a služby

Ubytovanie Stefy ponúka ubytovanie v dvoch samostatných objektoch na jednom pozemku - v rodinnom dome a v samostatnom domčeku. Celková kapacita ubytovania je 13 lôžok v rodinnom dome + 4 lôžka v samostatnom domčeku. • Ubytovanie v rodinnom dome: A - samostatná izba - apartmán 1x4, FTV, vybavený kuchynský kút a jedálenský kút (elektrický sporák s elektrickou rúrou,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Slovenský raj je známy svojimi prírodnými krásami, turistickými chodníkmi, roklinami a vodopádmi (Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina a iné). V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Iveta Rerkova
Informace poskytnul: Iveta Rerkova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz