PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Malá Fatra » Ubytování » Starý Dvor » Ubytovanie Urbarsky dom

Ubytovanie Urbarsky dom

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Terchová, Starý Dvor
Adresa: 
Urbársky dom, Tížinka, Vrátna dolina
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Ubytovanie Urbarsky dom chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Novopostavená drevenica vo Vrátnej doline (Starý Dvor) sa nachádza v lokalite Tížinka oproti lyžiarského vleku Vrátna - Paseky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Urbarsky dom sa nachádza vo Vrátnej doline, v centre lyžiarského strediska Vrátna - Paseky. V blízkosti sú turistické chodníky: Sokolie, Poludňový Grúň, Chleb, Kriváň...

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objekte sa nachádzajú 3 izby, kúpelňa, 2x WC, veľká spoločenská miestnosť spojená s plne vybavenou kuchyňou. Kapacita je 7 lôžok, možnosť 4 prísteliek. Spolu 11 lôžok. Z každého okná je nádherný výhľad na Malú Fatru.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkostí sa nachádzajú reštaurácie, požičovňa bicyklov, v zime požičovňa lyží...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz