PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Slovenské hory » Vysoké Tatry » Ubytování » Nová Lesná » Vila Chalet Maria
Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
ul.Zakladateľov 319, Nová Lesná 059 86
Ak ako prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia Vila Chalet Maria chcete obnoviť prezentáciu Vášho objektu z archívu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na +420 608 118 970 alebo e-mailom info@slovenske.sk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Vila Chalet Maria sa nachadza obec Nova Lesna časť Pod Lesom, 2km južne od Starého Smokovca. Chalet je vybavená 2 dvojpostelovými izbami na 1.poschodí domčeka. Na prízemí hala s krbom a vybavená kuchynka. Na tomto podlaží je i WC s kupeľnou. Možnosť Wifi internetu. Bývanie výhodne pre rodiny


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalet Mária sa nachádza od mesta Poprad 9km. Možnosť dopravy autobusom a tatranskou električkou do stanice Pod Lesom. Cesta zo stanice pešou chodzou trvá 7 minut. Nasledujuce zástavky su Dolný Smokovec, Starý Smokovec cesta pokračuje až na Štrbské Pleso a do Tatranskej Lomnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalet je vybavená 2 dvojpostelovými izbami na 1.poschodí domčeka. Na prízemí hala s krbom a vybavená kuchynka. Na tomto podlaží je i WC s kupeľnou. Možnosť Wifi internetu. Bývanie výhodne pre rodiny

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Od Chalet Márie 300m sa nachádza Motorest Raimund, reštaurácia Amália. Možnosť návštevy bazéna, Eufória hotel - reštaurácia, možnosť využitia sauny, Koliba 500m. Aquacity Poprad - kupalisko, vírivky, sauny, tobogany. Vrbov 15km vzdialeny - termalne kupalisko s liečivou vodou možnosť využitia celoročne od 9.00-22.00hod. Turistický chodník vedie od Chalet Maria do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz