Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nová Lesná
Adresa: 
ul.Zakladateľov 319, Nová Lesná 059 86
Telefon: 
zobrazit telefony
+421 (0)908 576 686
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru Slovenské hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.slovenske.cz/chaletmaria
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Vila Chalet Maria sa nachadza obec Nova Lesna časť Pod Lesom, 2km južne od Starého Smokovca. Chalet je vybavená 2 dvojpostelovými izbami na 1.poschodí domčeka. Na prízemí hala s krbom a vybavená kuchynka. Na tomto podlaží je i WC s kupeľnou. Možnosť Wifi internetu. Bývanie výhodne pre rodiny


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalet Mária sa nachádza od mesta Poprad 9km. Možnosť dopravy autobusom a tatranskou električkou do stanice Pod Lesom. Cesta zo stanice pešou chodzou trvá 7 minut. Nasledujuce zástavky su Dolný Smokovec, Starý Smokovec cesta pokračuje až na Štrbské Pleso a do Tatranskej Lomnice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalet je vybavená 2 dvojpostelovými izbami na 1.poschodí domčeka. Na prízemí hala s krbom a vybavená kuchynka. Na tomto podlaží je i WC s kupeľnou. Možnosť Wifi internetu. Bývanie výhodne pre rodiny

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Od Chalet Márie 300m sa nachádza Motorest Raimund, reštaurácia Amália. Možnosť návštevy bazéna, Eufória hotel - reštaurácia, možnosť využitia sauny, Koliba 500m. Aquacity Poprad - kupalisko, vírivky, sauny, tobogany. Vrbov 15km vzdialeny - termalne kupalisko s liečivou vodou možnosť využitia celoročne od 9.00-22.00hod. Turistický chodník vedie od Chalet Maria do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mária Kilianyová
Informace poskytnul: Mária Kilianyová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server Slovenské hory.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Slovenské hory a vrchoviny vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@slovenske.cz